Popis

Popis hotela Afrodite Apartments **

Popis hotelu

Obecný popis:

Afrodite Apartments v Agia Efimia nabízí 9 pokojů a v roce 2018 prošel renovací. Nejbližší města jsou Argostoli (26 km), Sami (8 km) a Fiscardo (28 km). Personál tohoto 3 podlažního hotelu mluví anglicky. Z hotelu se snadno dostanete ke k barům a restauracím, turistické informace, supermarketům a obchodům. Vzdálenosti z hotelu: Saint George Castle (31.3 km), Melissani Cave lake (6.6 km), Saint Gerasimos Monastery (22.8 km), disko (26 km) a Drogarati Cave (10.4 km). Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Recepční hodiny: 09:00 - 20:00.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master, American Express, Visa a Diners Club. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kefalonia