Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočno – kamienková, mólo

Popis

Popis hotela Akka Alinda Hotel *****

Popis

Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Kemer (7 km) Typ pláže: piesočnato-štrková Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie

AKKA Hotel Alinda sa nachádza v jednej z najznámejších oblastí Antalye v Kemeri - Kiris priamo na brehu rieky, obklopený pomarančovníkmi a vlastnou súkromnou plážou. Názov 5-hviezdičkového hotela AKKA Alinda pochádza z historického názvu a je v blízkosti starožitného mesta. Hostia, ktorí chcú preskúmať okolie, si môžu vychutnať okolité zátoky Olympus a Phaselis.

Poloha

Hotel je vzdialený od letiska Antalya 65 km, od centra Antalye 44 km a od mesta Kemer 7 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom, súpravou na prípravu teplých nápojov, Wifi, trezorom, kúpeľňou/ WC, fénom. Hotel disponuje izbami pre hendikepovaných klientov. Eco, Promo a Club izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.  

Pláž

Hotel leží priamo na piesočnato – štrkovej  pláži. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava

Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. Počas pobytu využite 2 a la carte reštaurácie (rybia, francúzska), k dispozícii sú 3 bary, vrátane baru na pláži a na diskotéke, kaviareň.

Pre deti

Detský klub (4–12 rokov), animácie, bazén, ihrisko, detský bufet, diskotéka. Opatrovanie detí je za poplatok.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, fitness centrum, plážový volejbal, tenisové kurty, stolný tenis, billiard. Motorizované vodné sporty sú k dispozícií za poplatok.

Wellness

Sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi sú bez poplatku. Za poplatok sú masáže, procedúry a ostatné služby SPA centra.

Koncept

Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Podáva sa polnočná večera, zákusky, zmrzlina, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje. Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb Ultra All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.