Hotel Al Fanar Beach Resort & Spa

  Omán, Salalah

Fanar Hotel & Residence

    Omán, Dafár, Salalah, Salalah
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke

Poloha: Salalah se rychle stává jedním z nejvyhledávanějších destinací v Ománu pro víkendové pobyty. Resort leží v jihovýchodní části Ománu. Fanar Hotel & Residence je vzdálený pouhých 20 kilometrů od mezinárodního letiště Salalah. Transfer trvá cca 40 minut jízdy. Fanar Hotel & Residence má 400 pokojů a obklopuje ho udržovaná zahrada a pláž, která má délku 8km.

Vybavení: 24h recepce, Wi-Fi, 2 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, 2 bazény, venkovní vířivka, čistírna, knihkupectví, obchod se suvenýry, bar.

Ubytování: Hotel má 6 různých typů pokojů. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem, WiFi, TV, klimatizací, fénem, trezorem, většina pokojů má balkón

Stravování: Celodenní stravování v restauraci (snídaně, oběd, večeře) formou bufetu.

Pláž: Písčitá pláž u hotelu.

Sport a zábava: Potápění, vodní sporty na pláži, sledování delfínů, horské, pouštní a rybařské výlety, stolní tenis, enormní šachy, tenis, fitnes, plážový volejbal a venkovní amfiteátr.

Program zájezdu:

1. Den příjezd na letiště cca 2 hodiny před plánovaným odletem, odbavení let na trase do Ománu.

2.den Přílet v časných ranních hodinách, transfer do hotelu, ubytování, volný program

Poslední den. snídaně, volný program, transfer na letiště, odbavení let na trase do Prahy (Vídně), přílet

Program zájezdu se může drobně změnit v závislosti na letovém řádu leteckých společností.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Al Fanar Beach Resort & Spa ****

0220 665 410 Číslo zájazdu: 805 654
Dnes 8–14.30 h

Omán

Arabský štát Omán poskytuje široké možnosti rozvoja cestovného ruchu. Jeho prostredie predstavuje rozprávkovú ríšu orientu. Z prírodného hľadiska je tvorený púšťami, oázami, horskými masívmi a úrodnými nížinami pozdĺž prechodných alebo trvalých riek. Skutočnú krásu predstavujú nedotknuté pláže Arabského mora. Najobľúbenejšie obdobie pre návštevu Ománu je október až máj. V zime siahajú teploty v Ománe mierne nad 20 °C, preto je to ideálne obdobie na cestovanie, na jar a na jeseň sú zase skvelé podmienky pre pobyt pri mori. V lete panujú horúčavy aj nad 40 °C. Doslova magické sú rôzne prejavy a zvyklosti miestnej kultúry. Najviac preslávené sú miestne bazáre a trhy. Ománska kuchyňa je veľmi pestrá a môže sa pochváliť najmä skvelou prípravou rýb, mäsa a prílohami, akými sú ryža alebo chlebové placky. Exkluzívna je tradičná káva z Džezva. Najvyhľadávanejšou prímorskou lokalitou v Ománe je Dafár.

Víza
• môžu turisti vybaviť elektronicky - cez webovú stránku https://evisa.rop.gov.om (len v angličtine)
• alebo po prílete do destinácie