Popis

Popis hotela Amounda Bay ****

Poloha a popis

Novo zrekonštruovaný luxusný rezort Amounda Bay sa nachádza v jednom z najznámejších rekreačných stredísk Kréty Amoudara. Hotel je vzdialený 7 km od mesta Heraklion, 8 km od prístavu, 10 km od letiska. Svojim vybavením a službami tento rezort uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu. Animačný program PanClub 6x týždenne s česky hovoriacimi animátormi (od konca júna do druhého týždňa v septembri)! Toto ubytovanie je vhodné ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi a pre všetkých čo hľadajú dostupný luxus v krásnom prostredí ostrova Kréta.

Vybavenie hotela

- vstupná hala s 24 hodinovou recepciou
- dva bary
- hlavná reštaurácia s vnútorným i vonkajším sedením
- bazén
- detský bazén
- bezplatné wifi pripojenie vo všetkých priestoroch

Vybavenie izby

Hotel ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných dvojlôžkových superior izbách s možnosťou až 2 prísteliek. Časť izieb tzv. Sharing pool maju zdieľaný bazen pred privátnou terasou s lehátkami a súkromným vstupom do bazéna, ktorý je prístupný iba klientom so zakúpeným sharing pool.

Všetky izby majú jednu miestnosť a sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, satelitný TV s plochou obrazovkou, sušičom vlasov, chladničkou, klimatizáciou a trezorom zdarma ďalej setom na prípravu kávy a čaju.

CKClub

ANIMAČNÝ PROGRAM LIGHT pre deti i dospelých

Každý týžden živá hudba.

Animačné programi sa konajú v období: posledný týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.

Stravovanie

Hotel ponúka stravovanie formou all inclusive s prvkami klasickej krétskej, stredomorskej i medzinárodnej kuchyne. Všetky jedlá sú servírované formou bufetu v hlavnej reštaurácii.

Raňajky 7:30 hod - 10:00 hod
Kombinácia najlepších lokálnych produktov vytvára kvalitné raňajkách, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších chute.
Obed 12:30 hod - 14:30 hod
Obed je podávaný v klasickom stredomorskom štýle, doplnený o víno a pivo.
Večera 19:00 hod - 21:30 hod
Večera zložená z tradičných gréckych pokrmov doplnená o kuchársku show (mäso na grile, cestoviny, ázijská kuchyňa).

Pool bar - otváracia doba: 10:30 hod - 18:00 hod
Hlavný bar - otváracia doba: 18:00 hod - 01:00 hod

Od 11:00 hod do 18:00 hod ponúka hotel desiatu v pohode zmrzliny, burgerov, hotdogov, pizze a popkornu. Ďalšia desiata je potom od 16:30 hod do 17:30 hod a podáva sa káva, čaj, koláčiky a sušienky.
Nápoje v rámci programu all inclusive sú ponúkané od 10:30 hod do 23:00 hod a skladajú sa z lokálnych alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov, točeného piva a vína, koktejlového menu a teplých nápojov v podobe kávy a čaju.

Zmena zloženia a služieb programu all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.

Po príchode do hotela dostanú klienti antialergená náramky, ktoré nosia po celú dobu pobytu a na základe ktorých môžu čerpať služby all inclusive.
Klienti, ktorí sa nemôžu zúčastniť niektorého z hlavných jedál (napr. Pri účasti na fakultatívnym výletu) obdrží bezplatne od hotela balíček na cestu.

Pláž a plážový servis

Hotel je vzdialený cca 450 m od krásnej piesočnatej pláže Amoudara. Lehátka a slnečníky sú pre klientov hotela Amounda Bay k dispozícii zdarma.

Pre deti

Detský bazén, animácie pre deti v slovenskom jazyku.

Šport a zábava

Stolný tenis, knižnica, TV miestnosť.

Služby v cene

Wifi pripojenie, klimatizácia, trezor, satelitná TV, parkovisko, lehátka a slnečníky pri bazéne, plážový servis

Služby za poplatok

Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Poznámka

Sharing pool pre 4 osoby je na vyžiadanie

Povolená hmotnosť batožiny

23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta