Antigoni Hotel

  Cyprus, Protaras

Antigoni Hotel

    Cyprus, Cyprus - grécka časť, Protaras, Protaras
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Antigoni Hotel sa nachádza vo výbornej lokalite v centrálnej časti mesta Protaras, len pár minút od pláže a zafírovo modrého stredozemného mora. Je na dosah od všetkých druhov hlavnej zábavy a nákupných centier mesta Protaras a Ayia Napa. Ide o veľký hotel pre páry a rodiny s moderným vybavením a 172 izbami, ktoré poskytujú skutočný komfort. Antigoni Hotel je ideálnym miestom pre rodiny, k dispozícii sú zaujímavé aktivity, program počas dňa a aj v noci, nechýba temperamentná atmosféra.
Vzdialený od letiska LCA cca 64 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok.
Antigoni Hotel ponúka 172 dvojlôžkových izieb, štýlovo zariadené a vybavené, TV so satelitným príjmom, rádio, priama telefónna linka, sušič vlasov, Trezor, klimatizácia, ústredné kúrenie, výhľad na bazén alebo výhľad do vnútrozemia.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, lobby bar, výťahy, izbová služba, konferenčná izba ponúka konferenčné priestory s audio-vizuálnym vybavením a ostatné konferenčné služby. Sladkovodný lagúnový bazén, detský bazén, bezplatné lehátka a slnečníky, Hercules wellness centrum s krytým bazénom, squashový kurt, masáž *, sauna *, Jacuzzi *, parný kúpeľ, plne vybavená telocvičňa, tenis a stolný tenis.
* za poplatok na mieste

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive.
Raňajky, denne: 07:00-10:00.
Obedy, denne: 12:30-14:30.
Večera, každý deň: 18:30-21:30.
Občerstvenie, denne: 10:30-12:00, 14:30-19:00, 22:00-00:00.
Nápoje:
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; Pivo; Liehoviny; Likéry; Brandy, denne: 10:00-00:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Antigoni Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 770 393
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-antigoni-hotel-kypr-recka-cast-cyprus-z770393/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.