40 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Antique Roman Palace ****

Prehľad

Poloha:
Hotel sa nachádza východne od Alanye a od širokej kamienkovej pláže je tento rezort oddelený len pobrežnou cestou. Centrum Alanye s mnohými obchodmi a zábavnými zariadeniami, prístavom je vzdialené asi 3 km.
Popis:
Priateľský rekreačný hotel je posilnený zaujímavou architektúrou v grécko-rímskom štýle. 113 izieb je rozložených v 5-podlažnej hlavnej budovy a 5-podlažnej prístavbe. V štýlovom prostredí nájdete vstupnú halu s recepciou a neobvyklých posedením, bezplatné Wi-Fi pripojenie, spoločenskú miestnosť s TV a čitateľským kútikom, bar, hlavnú reštauráciu na strešnej terase a malým kozmetické centrom. Okolo bazénu s tobogánom (na hodinu, v závislosti na ročnom období), môžete relaxovať na slnečnej terase. Tu a na pláži nájdete slnečníky, ležadlá a podložky zdarma. K dispozícii je tiež na pláži navyše snack bar.
Ubytovanie:
Elegantne zariadené dvojlôžkové a jednolôžkové izby majú vaňu, WC, sušič vlasov, trezor, sat.TV, telefón, minibar (za poplatok), klimatizáciu (sezónne, samostatne regulovateľnú) a balkón s čiastočným výhľadom na more. K dispozícii sú jednolôžkové izby aj dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Dvojlôžkové izby sú menšie, s podobným zariadením ale bez balkóna.
Šport:
Stolný tenis, aerobik, posilňovňa a plážový volejbal; 6 deň/týždeň animácie so športovými, hry a večerná zábava, 1x týždenne turecký večer. Za poplatok: masáže, sauna, turecké kúpele, stolný futbal a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.
Deti
Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini disco, 6 dní v týždni Mini klub 4-12 rokov s nemecky hovoriacou službou (na hodinu, ráno a popoludní).
Stravovanie:
All inclusive - raňajky a kontinentálne raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie po celý deň, popoludňajšia káva/čaju a pečivo, polnočné občerstvenie/polievka, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 10-24 hodín (dovážané nápoje, čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok). Nosenie all-inclusive náramku je povinné.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya