20 m od pláže | Typ pláže: kamienková

Popis

Popis hotela Aparthotel Belveder ***

popis

hotel sa nachádza pri štrkovo-piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Centrum mesta 500 m, z hotela vedie výťah priamo na pláž.

Vybavenie

Vonkajší bazén, ležadlá + jacuzzi bezplatne. Parný kúpeľ, vnútorný jacuzzi bazén, sauna, fitnes, masáž za poplatok. Wireless zdarma. Reštaurácia s krásnym výhľadom na more, výborná kuchyňa, bar. Šport a zábava: škola potápania, safari s kanoe, výlety po ostrovoch, diskotéka 500 m. Parkovanie grátis. Pes nie je povolený.

Ubytovanie

všetky izby majú klimatizáciu, TV SAT, safe, kúpeľňu. Izba 2 M – 23m2, dvojlôžková izba, balkón s výhľadom na more Izba 2 P- 18m2, dvojlôžková izba s výhľadom na park Izba 3 M– 28m2, trojlôžková izba, balkón s výhľadom na more Izba 3+1 M– 32m2, manželská posteľ a rozkladací gauč pre 2 osoby, chladnička, balkón s výhľadom na more Strava: polpenzia, raňajky bufet, za doplatok večera výber z 3 menu (mäsité jedlo, ryby alebo vegetariánske)

Stravovanie

raňajky bufet, za doplatok večera - výber z 3 menu (mäsité jedlo, ryby alebo vegetariánske).

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Pag