Aparthotel Blue Sea Gran Playa

  Španielsko, Mallorca, Sa Coma

Hotel Blue Sea Gran Playa

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Sa Coma
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis lokality

Letovisko Sa Coma sa nachádza na vychodnom pobreží ostrova, južne od Calla Millor. Tieto dve strediská delí od seba len polostrov Punta de n´Amer, dnes prírodná rezervácia, na ktorej sa tyci zrúcanina strážnej veže postavenej v 17. storocí. Sa Coma je jedno z najkrajších letovísk na ostrove. Pozdlž 1 km dlhej pláže sa tiahne pešia promenáda, ktorá je čiastočne tienená palmami a píniami.

Info

Hotel Blue Sea Gran Playa leží neďaleko od pláže v menšom príjemnom letovisku Sa Coma. Vzdialenosti pláž 290 m centrum 200 m nákupné možnosti 200 m letisko 65 km

Ubytovanie

Ubytovanie: Junior Suity pre 2 - 4 osoby jednolôžkové izby (info v CK) klimatizácia, WiFi (obe zdarma) TV/SAT, telefón minichladnička vlastné sociálne zariadenie sušič na vlasy (za depozit) balkón alebo terasa Vybavenie hotela: recepcia, WiFi (zdarma) reštaurácia, bar pri bazéne 3 vonkajšie bazény, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) detské ihrisko, miniklub spoločenská miestnosť stolný tenis, biliard (za poplatok)

Stravovanie

all inclusive polpenzia, resp. iba raňajky (info v CK) raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno (10.00 - 23.00) ľahké občerstvenie počas dňa (10.30 - 13.00, 15.00 - 19.00 a 21.30 - 23.00)

Pláž

piesočnatá pláž s bielym pieskom a pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

animačný program miniklub (pre deti 4 - 12 r.) diskotéky v okolí vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 60 min

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (29 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fifo, IČ: 31443770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Blue Sea Gran Playa ***
  • Lokalita podľa CK: Mallorca
  • Miesto podľa CK: Sa Coma

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 046 628
Dnes 7.30–17 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Hotel Blue Sea Gran Playa
    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Sa Coma

Cena
789 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 046 628

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
789,20 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
25,00 €