Popis

Popis hotela Apartmány Ante ***

Název zájezdu dle CK

Apartmány ANTE

Poloha

Apartmány v malej osade Nemira, cca 3 km od mestečka Omiš. 

Vybavenie a služby

Reštaurácia s terasou na prízemí objektu penziónu Nevera, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko, v blízkosti - market. 

Ubytovanie

jednoducho zariadené klimatizované apartmány. Apartmány sa nachádzajú na 1.-3. poschodí a sú orientované z boku objektu na južnú stranu smerom k moru, typ STUDIO 2(+0) - 2 lôžková izba, typ Apt. 3(+1) - 2lôžková spálňa s dennou miestnosťou s rozkladacím gaučom vhodným pre 1 dosp. osobu a dieťa do 12 rokov, typ Apt. 4(+2) - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom (vhodným ako prístelka pre 1-2 os.), vždy vybavený kuchynský kút, sprcha, WC, TV, balkón alebo terasa. Apartmán typu Apt. 4(+2) sa nachádza na 3. poschodí, má mimoriadne priestrannú terasu, ktorá ponúka krásny výhľad na more a letovisko Nemira.

Šport a zábava

Možnosť športového vyžitia podľa miestnej ponuky. 

Stravovanie

polpenzia - raňajky formou bufetu, večere - výber z 3 menu + polievka, šalát, dezert. 

Pláž

Okrúhliaková, vzdialená cca 300 m. Prístup na pláž po schodoch. 

Doplňujúce informácie

apartmány sú vybavené starším zariadením - vhodné pre menej náročnú klientelu. Výmena uterákov prebieha raz za týždeň. Upratovanie apartmánu v priebehu pobytu si hostia zabezpečujú sami. S ohľadom na prístup na pláž po schodoch ubytovanie nie je vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia