Popis

Popis hoteľa Apartmány Lanterna **

popis

nástup denne, pobyt od 7 nocí kategória ** Apartmány sa nachádzajú v píniovom lesíku 13 km od Poreče , 100 m od upravenej kamenisto-štrkovej pláže

Vybavenie

Súčasťou strediska je obchodné centrum, pošta, ambulancia, zmenáreň, zábavné centrum Zodijak s nočným barom a diskotékou, bohatá ponuka športov – tenis, pláž. volejbal, minigolf, windsurfing, požičovňa bicyklov, člnov, škola potápania. V areáli sú 4 reštaurácie, s možnosťou stravovania sa výberom z jedálneho lístka. Parkovanie na centrálnom parkovisku. Pes za príplatok na mieste 10€.

Ubytovanie

Apartmány typ A (Premium) sú kompletne renovované. Pes povolený. APT A3: 1-lôžková spálňa,obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynkou, sprcha, WC, balkón, výhľad na more. APT A4 : 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynkou, sprcha, WC, balkón. APT A6:ako APT4, má je jednu 2-lôžkovú spálňu naviac Apartmány typu B (štandard) - nerekonštruované APT B4 2-lôžková spálňa, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, kuchynkou, sprcha, WC, balkón na more. Detská postieľka 5€, platba na mieste.

Stravovanie

v areáli sú 4 reštaurácie, s možnosťou stravovania výberom z jedálneho lístka.

Šport a zábava

živá hudba na terase 4x týždenne, ráno a večer animácie pre deti, zábavné centrum Zodijak s nočným barom a diskotékou, bohatá ponuka športov – tenis, pláž. volejbal, minigolf, windsurfing, požičovňa bicyklov, člnov, škola potápania

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Istria