300 m od pláže | Typ pláže: mólo, piesočnatá

Popis

Popis hoteľa Apartmány Palazzo ***

rychly popis

V novovybudovanej južnej časti strediska Slnečné pobrežie sa nachádza komplex hotela Palazzo. Skladá sa z časti Palazzo I a Palazzo II – sú to dve 5-poschodové budovy, z ktorých každá má vlastnú recepciu, bazén a vybavenie. Poloha hotela je ideálna pre návštevu historickej časti Nesebaru, či už pešo, vláčikom alebo miestnou autobusovou dopravou. Tento hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, ale hlavne mladším ročníkom.

poloha

 hotelové časti Pallazo I a II sa nachádzajú asi 300 metrov od pláže, známej ako Cacao Beach a asi 35 km od letiska v Burgase. V stredisku sa nachádza množstvo reštaurácií a celý rad nočných klubov, barov, diskoték, atrakcie pre deti aj dospelých, ako aj dva aquaparky.

hotel

budovy Pallazzo I aj II majú vlastnú recepciu, zmenáreň, reštauráciu, lobby bar, internetový kútik, obchod, masážny salón, fitnescentrum, výťah, bazén s oddelenou časťou pre deti, kde sú zdarma slnečníky aj ležadlá. Pri hoteli je možnosť parkovania (za poplatok). Wi-Fi je za poplatok.

izby

priestranné klimatizované izby s možnosťou až dvoch prísteliek sa skladajú z dvoch miestností, v spálni je manželské lôžko a v obývacej časti sa nachádza rozkladacie dvojlôžko (vhodné pre dve dospelé osoby a dve deti do 12 rokov), alebo manželské lôžko a dve rozkladacie prístelky (vhodné pre maximálne 3 dospelých a 1 dieťa do 12 rokov). Apartmán pre 4 dospelé osoby je na vyžiadanie. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy, TV, trezor (za poplatok), minichladničku, telefón a balkón. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma (obmedzený počet).

stravovanie

 all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obedy a večere, počas dňa ľahké občerstvenie a neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej produkcie.

plaz

známa Cacao Beach je krásna, široká, piesočnatá pláž, od hotela je vzdialená asi 300 m. Na pláži je množstvo športových možností, ako aj množstvo zábavných atrakcií pre deti aj dospelých. Slnečníky a ležadlá sú za poplatok.

doprava

letecká doprava

typ stravy

all inclusive

informacie o krajine a stredisku

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti  mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „ Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia.  V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

fakultativne vylety

BULHARSKÝ VEČER - večerný výlet. JACK SPARROV PARTY - morský výlet s obedom . PIRÁTSKA PÁRTY - morský výlet s obedom. KARIBIK PÁRTY TATTO - KATAMARÁN . JÁCHT BARBAQUE - PANORÁMA STARÉHO MESTA NESEBAR-morský výlet s obedom. BALKÁN SAFARI - celodenný výlet. RYBÁRČENIE S OBEDOM - morský výlet. ZÁPAD SLNKA NA JACHTE - morský výlet. AQUAPARK SOZOPOL - ROPOTAMO - celodenný výlet autokarom.. VARNA + DELFINÁRIUM - výlet . VARNA + BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA - výlet autokarom . BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA, MYS KALIAKRA - výlet autokarom. ÚDOLIE RUŽÍ + ETNOGRAFICKÉ MÚZEUM - výlet autokarom . ISTANBUL - dvojdňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed, nocľah . ISTANBUL - jednodňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed . ISTANBUL - jednodňový nákupný výlet . POTÁPANIE V PRIMORSKU - pre začiatočníkov aj pokročilých . JÁCHT PIKNIK - plavba na jachte .NESEBAR - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je svetová kultúrna pamiatka zapísaná do svetového kultúrneho dedičstva. SAFARI NA DŽÍPE DO PRÍRODNEJ REZERVÁCIE A MEGALITOV BEGLIK TAŠ - dvojhodinové safari na atraktívnom starom džípe do prírodnej rezervácie Perla a tráckych megalitov. Perla je rezervácia, kde uvidíte aj divoké zvieratá

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie