Popis

Popis hotela Apartment Magdalena

popis

Hotel je súčasťou prázdninového komplexu Croatia situovaného priamo pri štrkovej pláži, 300 m od centra Sv. Filip i Jakov, 3 km od Biogradu

Vybavenie

animácie v mesiacoch júl, august. Súčasťou hotela je klimatizovaná reštaurácia, bar, zmenáreň, trezor, bezplatné parkovisko, tenisové kurty, volejbalové ihrisko,WiFi zdarma. Ležadla a slnečníky za poplatok cca 3€/deň. Pes nie je povolený.

Ubytovanie

2 – 3 lôžkové izby, vybavené kúpeľňou (vaňa a WC), telefónom, SAT TV, balkónom so sedením. APT 2+1 sú typu štúdio, t.j. v jednej miestnosti sú dve lôžka a kuchynský kút, prístelka, kúpeľňa. Situované na 1. poschodí hotela, strana more. Rodinný apartmán 2+2 má 2-lôžkovú spálňu, obývačku s kuchynským kútom, TV SAT, balkón na more,kúpelňu. Detská postieľka (0-3r.) 4 €. Deti 0 - 7 rokov na prístelke v izbe 2+1 grátis.

Stravovanie

Polpenzia - raňajky a večera formou bufetových stolov

Chorvátsko

Chorvátsko je dlhodobou jednotkou čo sa týka počtu slovenských turistov. A to nielen kvôli svojej polohe, ktorá umožňuje pohodlnú dopravu autom či autobusom. Hlavným lákadlom je rôznorodé chorvátske pobrežie, ktoré spoločne s ostrovmi ponúka nespočetné množstvo kúzelných miest ako stvorených na trávenie voľných chvíľ. Chorváti sa snažia, aby boli návštevníci v ich krajine spokojní a stále sa k nim radi vracali. A tak tu nie je núdza o pestrú a veľmi širokú ponuku animačných programov, vodných športov, športovísk a ďalšieho vyžitia pre celú rodinu, z ktorej si môže vybrať naozaj každý podľa svojho priania. Veľká časť chorvátskeho pobrežia Jadranského mora je chránená mohutnými horskými formáciami, ktoré dotvárajú typickú a veľmi krásnu prímorskú krajinu. Starobylé centrá dediniek a miest nabádajú k romantickej prechádzke po dni strávenom na plážach. More je rajom vodného vyžitia a športov, reštaurácie ponúkajú výborné jedlo.

Hotely Stredná Dalmácia