Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá, skalnatá

Popis

Popis hoteľa Appartements Acapulco ***

Popis hotelu

Obecný popis:

Acapulco v Playa de Aguila nabízí 49 pokojů. Hotel je situován 200 m od písčité pláže. Nejbližší města jsou Playa Del Ingles (5 km) a San Agustin (2 km). Další města: Las Palmas (50 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala a recepce. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší půjčovna kol. Personál v tomto hotelu mluví španělsky, anglicky a německy. K dispozici je plavecké bazén . Slunečníky jsou k dispozici zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: divadlo (50 km), Palmitos Park (15 km), letiště LPA (26 km), Holiday World (6 km), disko (5 km), turistické informace (6 km) a Aqualand (10 km). Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, autobusovým zastávkám, k barům a restauracím, lékařským službám a supermarketům.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: trezor a směnárnu. Recepční hodiny: 10:00 - 12:00 a 17:00 - 18:00.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí řadu různých šipky. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 8 km.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Gran Canaria