Priamo pri pláži | Typ pláže: mólo, piesočnatá

Popis

Popis hotela Aquila Rithymna Beach *****

Poloha

Hotel Aquila Rithymna leží nedaleko města Rethymno, přímo na nádherné písečné pláži, v krásných zahradách.

Vybavení hotelu

V hotelu Aquila Rithymna je klientům k dispozici velká klimatizovaná vstupní hala s recepcí a obchůdky, několik restaurací, barů, taveren, kavárna, bazény a dětské bazény se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, volejbal, stolní tenis, klenotnictví, minimarket, novinový stánek, internetový koutek.

Vybavení pokoje

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, s vlastním sociálním zařízením s ručníky a župany, vysoušečem vlasů,plážovými osuškami, SAT/TV, telefonem s přímou volbou, telefonem s přímou volbou, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, minibarem (za poplatek), trezorem, individuálně nastavitelnou klimatizací, polštářovým menu,wifi připojením k internetu, balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně či polopenze formou bufetu, možnost dokoupení all inclusive.

Pro děti

dětské bazény, dětský koutek, vyhlášený mezinárodní dětský klub.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta