| Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hoteľa Arabian Park Hotel ***

Poloha

obľúbený mestský hotel - s výhodnou polohou - neďaleko nákupného centra Wafi - cca 10 km od medzinárodného letiska v Dubaji - neďaleko finančného centra a výstaviska - najväčšie nákupné centrum Dubai Mall cca 10 minút jazdy autom od hotela - stanica metra cca 10 minút (jazdí k nej zdarma hotelový shuttle bus)

 
Dĺžka transferu

15

Vybavenie

hotel patriaci do skupiny Wafi (známa najmä nákupným centrom Wafi v tvare pyramídy) - po čiastočnej rekonštrukcii - bazén so slanou vodou - slnečná strešná terasa s lehátkami a slnečníkmi - business centrum - fitnes centrum - vstup do Cleopatra Spa vo Wafi centre so 30% zľavami pre ubytovaných hostí - reštaurácia - lobby lounge bar - pool bar - lahôdky - Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma -   denne transfery do nákupných stredísk a na verejnú pláž Jumeirah - 30% zľava vo Wafi centre pre ubytovaných hostí - lehátka, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma

 
Ubytovanie

318 vkusne zariadených klimatizovaných izieb - kúpeľňa - SAT TV - telefón - minibar - zariadenie na prípravy káy a čaju (káva, čaj a voda zdarma) - Wi-Fi pripojenie zdarma - izby typu Classic a Deluxe

 
Stravovanie

raňajky - možnosť doobjednať polpenziu

 
Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu - poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

 
Oficiálne hodnotenie

***

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, skrátene označované ako SAE, sa nachádzajú v juhovýchodnej časti Arabského polostrova, pozdĺž časti Ománskeho zálivu a na južnom pobreží Perzského zálivu. Predstavujú federáciu siedmich emirátov - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvorených po získaní nezávislosti od Veľkej Británie. V súčasnej dobe patria k najbohatším krajinám a stali sa obchodným a turistickým centrom. Takmer každý turista smerujúci do SAE určite navštívi Dubaj, moderné mesto v púšti akoby z iného sveta, ktoré sa stalo symbolom luxusu, bohatstva a svetových "naj" vo všetkých smeroch. Spojené arabské emiráty vás celoročne pohostia slnečným počasím. Zrážky sa vyskytujú iba v zime, no nie je ich veľa. V lete dosahujú teploty v SAE až 45 °C, v zime zas oveľa prijateľnejších 25 °C.

Hotely Dubai