Hotel Ascos Coral Beach

  Cyprus, Paphos, Coral Bay

Ascos Coral Beach Hotel

    Cyprus, Cyprus - grécka časť, Paphos, Coral Bay
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Hotel sa nachádza pár metrov od skalnatej/kamenistej pláže, neďaleko očarujúcej zátoky Coral Bay (cca 1,2 km). Rušná časť s početnými barmi a reštauráciami je od hotela ľahko dostupná. Z hotela sú nádherné výhľady na celé Stredozemné more.

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby, rodinné izby
Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia/kúrenie, balkón, zariadenie na prípravu kávy a čaju, kanvica, digitálna bezpečnostná schránka, minibar, TV, telefón, wi-fi

Služby hotela

24-hod. služby recepcie, bary, reštaurácia, zmenáreň, telocvičňa, jacuzzi, sauna, práčovňa, vonkajší bazén, detský bazén, tenisové kurty, baby sitting, herňa, požičovňa   automobilov, vodné športy

Stravovanie

Možnosť stravovania: polpenzia, all inclusive 

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Ascos Coral Beach ****
Typ pláže: piesočno – kamienková
Vzdialenosť od pláže: 1500 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 770 483
dnes zatvorené

Lokalita

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.