200 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Aska Hotels Costa Holiday Club *****

Poloha

Cca 17 km od Manavgatu, cca 28 km od Side, v bezprostrednej blízkosti piesočnato-kamienkovej pláže (oddelená komunikáciou, vybudovaný privátny hotelový podchod). Letisko v Antalyi cca 85 km (90 minút), letisko Gazipasa cca 85 km (90 minút).

Vybavenie

252 izieb, vstupná hala s recepciou, výťah, hlavná reštaurácia, reštaurácia à la carte, 2 bary, konferenčná miestnosť, obchodná arkáda, kaderníctvo, minimarket, 2 bazény so šmykľavkami, ležadlá a slnečníky zadarmo.

Izby

DR/DRP: sprcha/WC, sušič vlasov, klimatizácia, telefón, TV/sat., minibar (naplnený iba vodou), trezor (za poplatok) a balkón.
DRSS: pozri DR, bočný výhľad na more.
FR: pozri DR, priestrannejšia.
FR2: pozri FR, oddelená spálňa.

Zábava

Animačné a večerné programy.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž s okruhliakmi oddelená od hotelu pobrežnou komunikáciou (prístup na pláž podchodom). Lehátka a slnečníky zdarma.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večere formou bufetu Ľahký snack počas dňa Neskoré raňajky, polnočný snack Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby zadarmo (10:00-24:00 hod)

Pre deti

Detský bazén, ihrisko s preliezačkami, miniklub, detská postieľka na vyžiadanie zadarmo.

Wellnes

Zadarmo: turecké kúpele, sauna.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRP/DRSS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Rodinná izba (FRP/FRGV): 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR2GV/P): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

90 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Side