Hotel Be Live Collection Canoa

  Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Be Live Collection Canoa

    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

V južnej časti Dominikánskej republiky v stredisku Bayahibe.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 2 bazény, 1 bufetová reštaurácia, 6 à la carte reštaurácií (brazílska, mexická, medzinárodná, ázijská, s morskými plodmi, pizzeria), 2 snack bary, 9 barov (z toho 2 pri bazéne a 1 na pláži) , jacuzzi, butiky.

Izby

DRX (dvojlôžková izba deluxe): kúpeľňa, WC (sušič vlasov), TV/sat., telefón, kávovar, trezor za poplatok, minibar, balkón alebo terasa. DRPVX (dvojlôžková izba deluxe s výhľadom na bazén): pozri DR, výhľad na bazén. DRSRX (dvojlôžková izba superior deluxe): pozri DR, po renovácii, moderný dizajn. JS: pozri DR, priestrannejšie, v časti len pre dospelé osoby, služby Adults Club.

Zábava

Denná zábava pre deti i dospelých, diskotéka, kasíno (v blízkosti hotela).

Stravovanie

Pozri program all inclusive

Pláž

Piesočnatá pláž leží priamo pri hoteli.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Vstup do všetkých à la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a niektorých zahraničných značiek Vstup na diskotéku Fitness, 2 tenisové kurty, futbal, plážový volejbal, bedminton, šípky, stolný tenis, biliard, nemotorizované vodné športy

Športová ponuka

Zadarmo: pozri program all inclusive.
Za poplatok: motorizované športy, potápanie.

Pre deti

Detský bazén, detský klub.

Extra služby

Adults Club Privátny check-in a check-out Služby komorníka Možnosť VIP raňajok v à la carte reštaurácii Vstup do VIP lounge Prémiové nápoje v lounge WiFi zadarmo Privátna časť pláže s balibeds

Wellnes

Masáže, para, jacuzzi, salón krásy.

Internet

Zadarmo: WiFi v spoločných priestoroch 1 hodinu denne.
Za poplatok: WiFi v spoločných priestoroch cca 25 USD/deň (môže sa zmeniť).

Platobné karty

VISA, MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRX/DRPVX/DRSRX): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Junior suite (JS): 2 dospelí / 1 dospelý Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

90 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Be Live Collection Canoa ****
  • Lokalita podľa CK: Južné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Bayahibe

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Be Live Collection Canoa ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 134 408
dnes zatvorené

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Nezáväzná objednávka

Be Live Collection Canoa
    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Cena
1 348 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 134 408

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 347,69 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 8 dní - osoba
2
15,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
35,00 €