Bella Napa Bay Hotel

  Cyprus, Ayia Napa

Bella Napa Bay Hotel

    Cyprus, Ayia Napa, Cyprus - grécka časť, Ayia Napa
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Bella Napa Bay Hotel je posadený na kopci s výhľadom na krásny záliv v populárnom letovisku Ayia Napa na Cypre. Je situovaný len 300 m od pláže a 1 km od centra mesta. Hostia môžu objavovať nádherné pláže a preskúmať nádherné malé dediny s množstvom reštaurácií a barov a relaxovať pri najkrajších západoch slnka.
Vzdialený od letiska LCA cca 58 km

Ubytovania

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinné izby s možnosťou dvoch prístelok.
Všetky izby majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu, kúpeľňu (vaňa a sprcha, WC, sušič na vlasy), SAT TV, priamu telefónnu linka, rádio, 220V, detektory dymu, osobný trezor (spoplatnený na mieste), chladničky sú k dispozícii na požiadanie bez poplatku, Wi-Fi pripojenie (za poplatok), zariadenie na čaj a kávu, priestranný balkón alebo terasu (možnosť bočného výhľadu na more, výhľad na more alebo výhľad na krajinu). Detská postieľka zadarmo k dispozícii na vyžiadanie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, práčovňa a čistiareň, úschovňa batožiny, Wi-Fi internetové pripojenie v izbách (za poplatok), počítač so širokopásmovým internetom (za poplatok), bezplatné pripojenie na Wi-Fi Internet v lobby bare, kaderníctvo, požičovňa áut, bicyklov, motoriek, obchod so suvenírmi, doktor na zavolanie, konferenčná miestnosť, svadobné služby, parkovanie, skoré detské jedlá, sedenie pre deti, detské vysoké stoličky, postieľky, izbový servis, upratovanie 7 dní v týždni, špeciálne diétne požiadavky. Všetky vyššie uvedené služby sú k dispozícii na požiadanie a niektoré sú za poplatok.
Veľký vonkajší bazén, terasa, lehátka, slnečníky, detský bazén, detské ihrisko, herňa, stolný tenis, biliard, videohry, krytý bazén, posilňovňa, Jacuzzi, sauna, masérske služby, parný kúpeľ, tenisový kurt, lekcie tenisu a zariadenia, potápačské vybavenie a lekcie. Niektoré aktivity a služby sú za poplatok. Výlety sú tiež k dispozícii a vodné športy sú na pláži (samostatne riadené).

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.
Raňajky formou bufetu, denne: 07:00-10:00.
Obed, bufet, Reštaurácia (Reštaurácia Bella View), denne: 12:30-14:30.
Večere formou bufetu, Reštaurácia (v reštaurácii Napa), denne: 19:00-21:30.
Večera, talianska; grécka; medzinárodná; BBQ, Reštaurácia (tematické večery).
Občerstvenie formou bufetu, Reštaurácia (Reštaurácia Bella View), denne: 11:00-12:00, 16:00-17:00.
Zmrzlina, v čase jedla.
Nápoje:
Koktaily, Bar (nie je k dispozícii počas reštauračných hodín).
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; nealkoholické nápoje; Teplé nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Džúsy; Likéry; Čapované pivo; Vodka; Gin; Brandy; Rum; Čaj; Káva Bar (Pool Bar), denne: 10:00-18:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje; nealkoholické nápoje; Teplé nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Džúsy; Likéry; Čapované pivo; Vodka; Gin; Brandy; Čaj; Káva, Bar (Dionyssos Bar), denne: 18:00-23:00.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; Teplé nápoje; Studené nápoje; Víno; Liehoviny; Džúsy; Likéry; Čapované pivo; Vodka; Gin; Brandy; Čaj; Káva, Bar (Dionyssos Bar), denne: 18:00-23:00.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Bella Napa Bay Hotel ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 300 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 770 391
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-bella-napa-bay-hotel-ayia-napa-cyprus-z770391/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Cyprus

Cyprus je tretím najväčším ostrovom v Stredozemnom mori. Po búrlivej histórii patrí v súčasnosti medzi obľúbené ciele turistov. Ostrov je rozdelený na grécku a tureckú časť. Známe turistické letoviská nájdeme v obidvoch častiach a vďaka polohe v subtropickom pásme v krajine panuje dlhé a teplé leto. Dôvodom toho, že letné teploty okolo 25 °C tu vydržia až do konca októbra, je priaznivá poloha Cypru. V Stredozemnom mori leží ešte južnejšie ako Turecko. Napriek tomu je sem možné vyraziť aj za zimnú dovolenku. Takmer dvetisíc metrov vysoký vrchol nachádzajúci sa v pohorí Troodos umožní v zime lyžovanie, pri ktorom uvidíte netradičné scenérie. Cyprom kráčala staroveká história, preto tu na každom kroku nájdete odkazy niekdajších kultúr. Pre návštevu južnej gréckej časti platia pravidlá platné v rámci Európskej únie a stačí občiansky preukaz. Na návštevu severnej tureckej časti je však potrebný cestovný pas, ktorý musí byť platný ešte pol roka po plánovanom príchode z tejto krajiny.