520 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Berghotel Madlener ****

Popis

Tento rodinný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v horskej obci Damüls s nádherným panoramatickým výhľadom na pohorie Bregenz. Hotel má krásnu polohu, len 350 m od údolnej stanice. Hostia tohto hotela môžu úplne relaxovať a užívať čistý luxus. Takže nuda nie je preniknutá, môžete spadnúť do kúpeľov, môže byť prevádzkovaná v kulinárskej reštaurácii alebo jednoducho klesá v hotelovom bare ..

umiestnenie a vzdialenosť

Centrum: Damüls 750 m, Verejný krytý bazén: Bad Reuthe 18 km, Potraviny: Damüls 750 m, Nákupy: Damüls 750 m, Vlaková stanica: Bludenz 30 km, Letisko: Zürich 180 km, / jazero: Seewald jazero Fontanella 10 km, Lyžiarsky vlek: Ugabahn Damüls 500 m, Nachádza sa pri vchode do DAMLS, asi 400 metrov od výťahu do turistického areálu. Autobusová zastávka: nabitá kartou Bregenzerwald - pred domom (z autobusovej zastávky Au pred domom, z údolia Great Walser Valley, údržba, musíte požiadať vodiča autobusu, aby sa zastavil v Berghotel Madlener, potom maximálne 30 m od hotela.)

všeobecné vybavenie

Recepcia, lobby s pohodlným posedením, salónik: s otvoreným krbom, WLAN: zadarmo vo vstupnej hale, lyžiareň, výťah, parkovanie: zdarma, dostupnosť, jedáleň: S barom, Terasa: závislé od počasia, spotreba na mieste.

vybavenie izieb

Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Vaňa / sprcha / WC, Sušič na vlasy, Župan na požičanie: zadarmo na vyžiadanie, Posedenie, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: Nefajčiarske izby.

typy izieb a apartmány

2 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Štandard, 24 m2, 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, priestranná dvojlôžková izba alebo rodinná izba, ~ 27 m2, 2 posteľová vaňa / sprcha / WC, štandard, 22 m2.

Fitness, wellness

sauna; Otváracie hodiny: s predbežnou rezerváciou, vstupom pre deti v doprovode dospelého.

Fitness, Wellness, Služby na mieste

Solárium.

Stravovanie

Polpenzia, raňajkový bufet: luxusný, vegetariánske menu: na vyžiadanie, večera (4 chody): výber hlavného chodu.

Aktivity v cene

Pravidelný letný program Turistickej kancelárie (služby a časy zverejnené na mieste), niektoré za poplatok, od 3 nocí Bregenzerwaldcard (Inkluzívna karta s bezplatnými službami, ako je verejná autobusová doprava, lanovky, vonkajšie bazény atď. .bregenzerwald.at).

Deti

Detská postieľka: na vyžiadanie, herňa.

Domáci maznáčikovia

Zvieratá nie sú povolené.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Vorarlbersko