700 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Best Western Patong Beach ***

Letovisko

Phuket - Patong

Umístění

Moderní městský hotel je situován cca 500 m od centra Patongu a cca 34 km od letiště Phuket; restaurace, obchody a bary cca 100 m od hotelu.

Pláž

Veřejná písčitá pláž Patong Beach s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 800 m od hotelu; lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, restaurace bufetová nebo a la carte, bar u bazénu, WiFi a internetový koutek; za poplatek půjčovna aut. Bazén s oddělenou částí pro děti na střešní terase, whirlpool; lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové superior pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, WiFi, telefonem, varnou konvicí a balkonem; za poplatek trezor a minibar.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení soft all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu nebo servírované, 1 nápoj k hlavnímu jídlu.

Rekreace

Posilovna; za poplatek vodní sporty na pláži, možnost zábavy v okolních barech a diskotékách.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Thajsko

V juhovýchodnej Ázii na vás čaká kúzlo nefalšovanej exotiky, Thajsko. Objavte pri svojich ďalekých cestách miesto, kde sa snúbi fascinujúca starodávna kultúra so silou ázijského ekonomického tigra. Tropické podnebie Thajska umožnilo vznik unikátnych prírodných zaujímavostí a vytvára tak ideálne podmienky pre exotickú dovolenku. Centrom krajiny je kozmopolitný Bangkok, nazývaný aj Benátky Východu. Bangkok je sídlom kráľovskej rodiny a predstavuje spojnicu všetkých hospodárskych, priemyselných a finančných tepien. Zároveň je aj najdôležitejším thajským prístavom. Prírodné krásy reprezentujú národné parky Kaeng Krachan a Khao Lak, kultúru zasa najväčšie sochy Budhu na svete v početných chrámoch po celej krajine. Najobľúbenejšou dvojicou prímorských letovísk je Pattaya a Phuket. Miestne pláže sú cestovateľmi a turistami právom označované ako jedny z najkrajších na našej planéte. Thajsko je krajina tajov, objavovania, exotiky a jej kúzlo si vás získa už pri prvej návšteve.

Hotely Phuket