Hotel Blue Sea Arenal Tower

  Španielsko, Mallorca, El Arenal

Blue Sea Arenal Tower

    Španielsko, Mallorca, Llucmajor
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis hotelu

Hotel Blue Sea Arenal Tower se nachází v blízkosti všeho, co potřebujete pro letní dovolenou plnou slunce a poskytne vám komfortní a dobře položenou základnu pro dovolenou na Mallorce. Hotel se nachází jen pár minut chůze od zlatých písků na El Arenal a je ideálním místem pro vychutnání fantastického podnebí, vynikajících restaurací a barů, kde to žije. Tento hotel pouze pro dospělé se nachází v El Arenal, 400 metrů od pláže, 1 km od vodního parku, 7 km od akvária a 8,5 km od letiště Palma de Mallorca.

Vybavení a služby zahrnují bezdrátový přístup k internetu, restauraci, bary, bazény, terasu, hernu, kulečníky, recepci s nepřetržitým provozem a výtah.

Pokoje mají bezdrátový přístup k internetu, klimatizaci, trezor (za příplatek), TV, telefon, balkon / terasu, fén a koupelnu.

Všechny pokoje s výjimkou jednolůžkových pokojů mají také balkon / terasu.

Upozornění: některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo ročního období mimo provoz.

Adresa: C / Baleares 2, 07600 Arenal-Llucmajor, Mallorca, Španělsko.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Blue Sea Arenal Tower ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 350 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 764 554
Dnes 8–14.30 h

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-blue-sea-arenal-tower-mallorca-spanielsko-z764554/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach