Hotel Blue Sea Caleta Garden

  Španielsko, Fuerteventura, Caleta de Fuste

Caleta Garden

    Španielsko, Fuerteventura, Kanárske ostrovy, Caleta de Fuste
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

V centre moderného strediska Caleta de Fuste, v bezprostrednej blízkosti obchodov, reštaurácií, kaviarní a barov. Moderné komerčné centrum s mnohými obchodmi, reštauráciami, supermarketom, kinom a bowlingom cca 2,5 km po pobrežnej promenáde. Hlavné mesto Puerto del Rosario cca 12 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar, TV / sat. miestnosť. Vonku bazén, jacuzzi (len pre dospelých), bar pri bazéne, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Izby

ST: kúpeľňa / WC, ventilátor, kuchynský kút (mikrovlnná rúra), TV / sat. za poplatok a trezor za poplatok, balkón alebo terasa. AP: pozri ST, oddelená spálňa a obývacia izba s kuchynským kútom. STPV / APPV: pozri ST / AP, výhľad na bazén. AP2: pozri AP1, 2 spálne.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Pláž

Umelo vytvorená pláž s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora cca 350 m, lehátka a slnečníky za poplatok.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večere formou bufetu Ľahký snack a zmrzlina počas dňa (10.30-23.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30-23.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: tenis. Za poplatok: biliard, 18jamkové golfové ihrisko cca 3 km.

Pre deti

Bazén, ihrisko, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Internet

Za poplatok: WiFi v lobby, internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Štúdio (ST / STPV): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Apartmán s 1 spálňou (AP / APPV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Apartmán s 2 spálňami (AP2): 5 dospelých + 1 dieťa / 4 dospelí + 2 deti (min. 3 dospelí) dieťa do 12 rokov

Doba transferu

20 min

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Blue Sea Caleta Garden **
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 470 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 723 977
dnes zatvorené

Lokalita

https://www.zajazdy.sk/dovolenka-caleta-garden-fuerteventura-spanielsko-z723977/#mapa
Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach