Hotel Blue Sea Don Jaime

  Španielsko, Mallorca, Cala Millor

Hotel Blue Sea Don Jaime

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Cala Millor
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Letovisko

Cala Millor

Umístění

Hotel je umístěn v zahradě v centru střediska s obchody, restauracemi a bary, cca 80 km od letiště; autobusová zastávka cca 20 m od hotelu.

Pláž

Menší pláž se nachází cca 350 m od hotelu; pěkná písčitá pláž se nachází cca 10 minut chůze od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Vstupní hala, recepce, výtah, restaurace, bar u bazénu, WiFi v areálu hotelu zdarma; za poplatek internetový koutek, půjčovna aut a kol. Terasa na slunění, velký bazén, dětský bazén; slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, vysoušeč vlasů na kauci a na vyžádání na recepci), klimatizací, SAT/TV a balkonem nebo terasou; za poplatek WiFi, varná konvice, trezor.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (11:00-23:00) v časech a místech určených hotelem.

Rekreace

Dětské hřiště a herna.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Blue Sea Don Jaime ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 250 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 000 411
dnes zatvorené

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach