Hotel Blue Sea Don Jaime

  Španielsko, Mallorca, Cala Millor

Hotel Blue Sea Don Jaime

    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Cala Millor
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Popis lokality

Cala Millor je najväčšie letovisko na vychodnom pobreží Mallorky. Od hlavného mesta Palma de Mallorca je vzdialené asi 65 kilometrov. Cala Millor je zaujímavé pre návštevníkov hlavne pre svoju krásnu pláž dlhú až takmer dva kilometre a kvalitné zázemie. More je tu čisté, rovnako ako celá pláž, ktorá disponuje jemnym pieskom. Pozdĺž pláže sa tiahne dlhá promenáda, ktorá je najrušnejším miestom letoviska. Nachádza sa na nej väčšina obchodov, barov a reštaurácií. Nočnú zábavu zabezpečuje niekoľko diskoték. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia - tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie.

Info

Hotel Blue Sea Don Jaime sa nachádza v pokojnejšej časti letoviska Cala Millor. Od pobrežnej promenády a od piesočnatej pláže ho oddeľuje ulička plná zelene. Rušné centrum s možnosťami nákupov a zábavy je neďaleko. Vzdialenosti pláž (skalnatá)     290 m pláž (piesočnatá) 450 m centrum    500 m nákupné možnosti 100 m letisko 65 km

Ubytovanie

Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky apartmán pre 4 osoby (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia (zdarma) WiFi (za poplatok) TV/SAT trezor (za poplatok) minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie balkón alebo terasa Vybavenie hotela vstupná hala s recepciou WiFi vo vstupnej hale (zdarma) reštaurácia, bar pri bazéne vonkajší bazén, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) terasa na opaľovanie

Stravovanie

all inclusive polpenzia, resp. iba raňajky (info v CK) raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 - 23.00) občerstvenie počas dňa - sendviče, ovocie (10.30 - 13.00, 15.00 - 19.00 a 21.30 - 23.00)

Pláž

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)

Šport a zábava

nepravidelný animačný program miniklub stolný tenis (za poplatok) vodné športy na pláži (za poplatok)

Doprava

letecky Bratislava trvanie letu 2 hod. 30 min transfer cca 60 min

Základná cena zahŕňa

Letecká: ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky.

Základná cena nezahŕňa

Letecká - povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (29 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fifo, IČ: 31443770. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Blue Sea Don Jaime ***
  • Lokalita podľa CK: Mallorca
  • Miesto podľa CK: Cala Millor

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Blue Sea Don Jaime ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 250 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 046 627
Dnes 7.30–17 h

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Nezáväzná objednávka

Hotel Blue Sea Don Jaime
    Španielsko, Baleárske ostrovy, Mallorca, Cala Millor

Cena
564 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 046 627

Zájazd

osoba na pevnom lôžku
2
564,32 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Európa 8 dní - osoba
2
11,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

zvýhodnené parkovanie pri letisku Bratislava - 8 dní
0
37,00 €