Popis

Popis hotela Botanik Magic Dream Hotel ****

Hotel v centre oblúbeného letoviska Kemer Vás očarí rodinnou atmosférou a krásnymi záhradami. Dovolenku v príjemnom prostredí si zaručene užijete. V roku 2018 prešiel hotel rekonštrukciou.

Poloha:
Hotel je postavený v centre letoviska Kemer, ktoré je situované južne od Antalye na pobreží Stredozemného mora. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza množstvo obchodíkov a barov. Centrum mesta Antalya s množstvom historických pamiatok a bazármi je vzdialené 45 km od hotela a medzinárodné letisko je vzdialené 55 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 82 izieb, recepcia, reštaurácia, 2 bary, vonkajší bazén, lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, detský bazén, animácie, mini disco, fitnes, aerobik, stolný tenis, gymnastika, šípky, turecké kúpele, sauna. Za poplatok: SPA centrum, masáže, biliard, WiFi.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (17 - 24 m2), za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 13 r., centrálna klimatizácia, kúpelňa vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie zadarmo. Za poplatok: minibar, trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 09:30, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, káva, čaj, koláčiky 16:30 - 17:30, bar pri bazéne 11:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase 11:00 - 23:00. Za poplatok: importované nápoje, čerstvé ovocné štavy. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:

Súkromná piesočato - kamienková pláž sa nachádza 200 m od hotela a dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace a plážový bar v čase 11:00 - 23:00 sú pre hotelových hostí k dispozícii zadarmo. Plážové osušky a vodné športy sú extra spoplatnené.

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Kemer

Hotel Limak Limra

Hotel Limak Limra *****, Turecko, Kemer

letecky all inclusive (ultra all inclusive)