Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Botanik Platinum Hotel *****

Poloha

V palmovej záhrade. Centrum Side a Alanye cca 31 km, letisko cca 90 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 5 reštaurácií à la carte (mexická, talianska, grécka, francúzska, špeciality Ďalekého východu), niekoľko barov, obchodná arkáda, vnútorný bazén. V záhrade niekoľko bazénov (jeden iba pre klientov Botanik Platinum, ďalšie spoločné s vedľajším sesterským hotelom Delphin Botanik), terasa na opaľovanie, ležadlá, slnečníky zadarmo, osušky za zálohu.

Izby

DR: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, centrálna klimatizácia, TV / sat., Telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný), balkón. DRSS: pozri DR, morská strana. DRSV: pozri DR, priamy výhľad na more. FR: pozri DR, oddelená spálňa.

Zábava

Denné a večerné animačné programy, lunapark (vo vedľajšom hoteli Delphin Botanik), diskotéka.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Kamienková pláž pri hoteli, bar na pláži, lehátka a slnečníky zdarma.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Snack počas dňa Popoludňajšia káva, čaj a zákusok, zmrzlina Hotelový bus do Alanye a Side (nutná rezervácia) Možnosť večere v reštaurácii à la carte (1x za pobyt, nutná rezervácia) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 – 02.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: tenisový kurt (vo vedľajšom hoteli Delphin Botanik), fitness, turecké kúpele (len vstup), sauna, plážový volejbal, stolný tenis, šípky a aktivity v rámci animačných programov.
Za poplatok: peeling v tureckých kúpeľoch, masáže, biliard, bowling, vodné športy na pláži.

Pre deti

Detská postieľka zadarmo, detské ihrisko, detský bazén, miniklub (4-12 rokov), minidisko.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách.

Platobné karty

EC / MC, VISA.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRSS/DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 deti / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 deti / 2 dospelí Dieťa do 15 rokov.

Doba transferu

120 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya

Hotel Drita

Hotel Drita *****, Turecko, Alanya

letecky all inclusive (ultra all inclusive)