2500 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Bungalovy Maspalomas Oasis Club **

Popis hotelu

Bungalovy Maspalomas Oasis Club se nacházejí v těsné blízkosti slavných dun. Komplex nabízí soukromí a vřelé služby. Vítáme Vás, abyste si užili Maspalomas Oasis Club a cítili se jako doma. Nachází se 750 m od golfového hřiště, 1,5 km od zábavního parku, 2 km od pláže a centra Maspalomas a 34 km od letiště Las Palmas Gran Canaria.

Vybavení a služby zahrnují restauraci, bar, zahradu, solárium, bazén, dětské hřiště, tenisový kurt, bezdrátový internet a nepřetržitý provoz recepce.

Apartmány mají TV, trezor (za poplatek), bezdrátové připojení k internetu, rozkládací pohovku, obývací pokoj, kuchyňský kout, mini lednici, balkon / terasu a koupelnu.

Upozorňujeme, že některé prostory mohou být z důvodu nepříznivého počasí nebo sezónních podmínek uzavřené.

Pokud se rozhodnete pro 'all inclusive':

All inclusive zahrnuje veškerá jídla (snídani, oběd, večeři a občerstvení) a nápoje k jídlům: nealkoholické nápoje, pivo, víno, vodu a alkoholické nápoje místních značek.

Nápoje se podávají od rána až do pozdních večerních hodin (cca. 22.00 - 24.00).

Provozní doba se mezi jednotlivými hotely liší.

V některých hotelích je součástí all inclusive také animační program.

Adresa: C / Av. Touroperador Air Marín S / N, Campo Internacional de Maspalomas, Maspalomas, Gran Canaria, Španělsko.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Gran Canaria