Priamo pri pláži

Popis

Popis hoteľa Camping & Bungalows Zala **

Poloha

kemp s vlastní pláží se nachází v příjemném prostředí bezprostředně na pobřeží jezera Balaton, v jižní části města Keszthely.

Vybavení ubytovacího zařízení

restaurace a bufet, obchod, Wi-Fi (zdarma), pláž, plavecký bazén, pro děti - brouzdaliště, pláž, hřiště a animační programy; společenská místnost s TV, masáže, manikúra, pedikúra, půjčovna kol, společná soc. zařízení, parkoviště, akceptace kreditních karet.

Vybavení pokoje

Ubytování: 2 a 4lůžkové bungalovy JÁZMIN, KÁLA - 2x 2lůžkový pokoj, obývací pokoj s možností přistýlky, FRÉZIA - 1x 2lůžkový pokoj, obývací pokoj - rozkládací pohovka (1-2 přistýlky); IRISZ - 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, 4 lůžkový bungalov MENTA - 2x 2lůžkový pokoj, 4lůžkové mobilhomy typu SUN - 2 ložnice (manželská postel, 2 samostatná lůžka), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), v každém bungalovu a mobilhomu vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, vybavená kuchyňka (vařič, lednička, základní nádobí, mikrovlnná trouba (JÁZMIN, KALA)), terasa. 4lůžkové karavany CONTESS a PRINCESS jsou kompletně vybavené (vařič, nádobí, lednička), stanová předsíňka, zahradní nábytek, slunečník. Karavany nemají vlastní sprchu ani toaletu. Je nutné používat veřejně sanitární jednotky v kempu.

Stravování

vlastní (vybavená kuchyňka)

Sport a volný čas

Sport: fitness, tenis, stolní tenis, venkovní šachy, minigolf, beach volejbal, značené cyklotrasy, rybaření.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je susedná krajina, ktorá je dokonca súčasťou Vyšehradského spoločenstva so Slovenskou republikou. Práve malá vzdialenosť a mimoriadne zaujímavé turistické miesta robia z rovinatej krajiny pozdĺž Dunaja ideálny cieľ nielen pre krátkodobé pobyty, ale aj plnohodnotné dovolenky. Najväčšími prednosťami krajiny sú termálne pramene a s nimi spojené wellness centrá, ďalej pomerne veľké jazero Balaton, ktoré je tradičným miestom letného odpočinku a vodných radovánok. Maďarsko je vyhlásenou krajinou skvelého vína a špecifickej vynikajúcej gastronómie. Z tohto dôvodu sú veľkým hitom práve rôzne pobyty vo vínnych pivniciach, často spojené s gastronomickými zážitkami. Veľkým historickým a ekonomickým centrom Maďarska je hlavné mesto Budapešť, ktoré je v súčasnosti intenzívne vyhľadávané za účelom organizovania eurovíkendov a poznávacích pobytov.

Hotely Západné Maďarsko