Hotel Castelsardo Village Resort

  Taliansko, Sardínia, Castelsardo

Castelsardo Village Resort

    Taliansko, Sardínia, Castelsardo
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poloha

Rezort Castelsardo Village sa nachádza 100 metrov od zálivu Cala Ostina na severe Sardínie a ponúka vám izby s výhľadom na more, vonkajší bazén a športové zariadenia. K dispozícii je vám bezplatná kyvadlová doprava medzi ubytovacím zariadením a plážou. Castelsardo je známa lokalita, najmä pre svoje krásne more a nádherné okolie. Castelsardo je stredoveká dedina, ktorá ponúka príjemné staré centrum mesta. Z Castelsarda je ľahké ísť do okolitých miest Stintino, Costa Smeralda a La Maddalena Island, ale aj na ostrov Caprera, Orgosolo, Mamoiada, mesta Alghero a národného parku L'Asinara.

Ubytovania

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.
Izby v rezorte Village sa nachádzajú v samostatne stojacich bungalovoch a sú vybavené vlastnou kúpelňou, verandou alebo balkónom so stolom a stoličkami, klimatizáciou, fénom, trezorom, chladničkou a LCD TV.
 

Služby hotela

recepcia, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s morskou vodou, mini club, plážovy servis, večerný program (karaoke, živá hudba, premietanie filmov), možnosti športových aktivít (tenis, volejbal, futbal, potápanie, vodný aerobik), bezplatná kyvadlová doprava na pláž v pravidelných časových intervaloch, možnosť pobytu s malým zvieraťom (za príplatok)

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

0220 665 410 Číslo zájazdu: 795 655
Dnes 7.30–17 h

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.