1000 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Castillo Beach Bungalovy **

Letovisko

Caleta de Fuste

Umístění

Bungalovy jsou postaveny v typickém kanárském stylu cca 1,5 km od přístavu Playa del Castillo, cca 1,5 km od centra Caleta de Fuste s obchody, bary a restauracemi, nejbližší supermarket cca 100 m, autobusová zastávka cca 900 m od hotelu, v okolí dvě golfová hřiště.

Pláž

Veřejná písčitá, mírně se svažující pláž Playa del Castillo se nachází 1,5 km od hotelu, přístup po chodníku, lehátka a slunečníky za poplatek.

Hotel

Hlavní budova s recepcí, několik přízemních bungalovů s apartmány, restaurace, WiFi zdarma; za poplatek internet. 5 bazénů, brouzdaliště pro děti; lehátka u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje apartmánového typu s možností přistýlky jsou vybaveny obývacím pokojem s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí, vlastním sociálním zařízením, TV, lednicí a terasou; za poplatek trezor. Úklid probíhá 3x týdně.

All inclusive

Jednodušší all inclusive bufetovým způsobem, snack mezi hlavními jídly, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Rekreace

Víceúčelové sportovní hřiště, menší posilovna; za poplatek tenisový kurt, sauna a masáže.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Hotely Fuerteventura