Hotel Castillo Beach Bungalovy

  Španielsko, Fuerteventura, Caleta de Fuste

Castillo Beach Bungalows

    Španielsko, Fuerteventura, Kanárske ostrovy, Caleta de Fuste
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Popis hotelu

Obecný popis:

Castillo Beach Bungalows leží 1.5 km od písčité pláži. Nejbližší město je Puerto del Rosario (14 km). Další města: Corralejo (45 km), Morro Jable (79 km). Personál tohoto 1 podlažního hotelu mluví anglicky, italsky a španělsky. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší možnost pronájmu kol a automobilů. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, k barům a restauracím, na disko, kinu, do středu města, turistické informace, supermarketům, autobusovým zastávkám a obchodům. Z hotelu je dostupné El Cotillo (50 km), pParque Natural de las Dunas (38 km), Oasis Park (48 km) a Betancuria (28 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: systém zabezpečeného vstupu, služku a služby prádelny. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi.

Stravování:

All-inclusive: All-inclusive zahrnuje snacky (provozní hodiny: 15:30 - 18:00), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 21:00), víno (provozní hodiny: 10:00 - 21:00), kávu a čaj (provozní hodiny: 08:00 - 21:00), místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 21:00) a soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 21:00).

Sport a volný čas:

Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. basketbal či fotbal. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 3 km.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Castillo Beach Bungalovy **
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 1000 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 776 931
dnes zatvorené

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach