Hotel Catalonia Gran Dominicus

  Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Catalonia Gran Dominicus

    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Poloha

Hotel leží v oblasti Bayahibe pri Karibskom mori.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, palacinkáreň, pizzeria, 4 à la carte reštaurácie (steaková, karibská, talianska), 1 reštaurácia pre členov Privileged Club, 3 bary (bar El Gato Borracho za poplatok, navyše novo postavený vodný bar pri bazéne), bazén (po rekonštrukcii v roku 2019), jacuzzi, konferenčná miestnosť, zmenáreň.

Izby

DRGV (dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady): kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, stropný ventilátor, TV/sat., telefón, trezor zadarmo, minibar (zadarmo doplňovaný vodou), balkón alebo terasa. DRF (dvojlôžková izba komfort): pozri DRGV, LCD/TV, minibar (voda, nealkoholické nápoje a pivo), kávovar, osobná váha. DRPRL (dvojlôžková izba privileged): pozri DRF, nový nábytok a dekorácie, služby Privileged Club.

Zábava

Denná zábava pre deti aj dospelých, diskotéka.

Stravovanie

Pozri program all inclusive

Pláž

Piesočnatá pláž s bielym pieskom je priamo pri hoteli.

Program all inclusive

Program All inclusive Raňajky, obed a večera formou bufetu Stravovanie v à la carte reštauráciách (1 večera v každej reštaurácii za týždeň, nutná rezervácia), reštaurácia Tapas len pre členov Privileged Club Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby Vstup na diskotéku vrátane miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov Fitness, tenis, basketbal, futbal, aerobik, akvaaerobik, plážový futbal, lekcie tanca, nemotorizované športy, windsurfing, kajaky, úvodná lekcia potápania v bazéne Privileged club Separátna časť pláže Privátny lounge Služby komorníka Súkromný check-in 10% zľava na služby spa Separátna časť reštaurácie v priebehu raňajok Plážové osušky na izbe 20% zľava na romantickú večeru na pláži Reštaurácia a lounge na pláži len pre klientov Privileged 1× večera v reštaurácii Tapas (nutná rezevace) Snack v priebehu dňa v reštaurácii Tapas

Športová ponuka

Zadarmo: pozri program all inclusive. Za poplatok: motorizované športy, golf.

Pre deti

Detský bazén (novo rozšírený), miniklub (4 - 12 rokov), klub pre juniorov (13 - 17 rokov), stráženie detí za poplatok.

Wellnes

Masáže, terapie, salón krásy, kaderníctvo

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách.

Platobné karty

VISA, MC, Diners Club, AMEX.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRGV/DRF/DRPRL): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dosdpelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

60 min

Základná cena zahŕňa

  • ubytovanie na príslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravovania
  • poistenie zájazdu proti úpadku cestovnej kancelárie

Základná cena nezahŕňa

  • cestovné poistenie
  • miestne taxy a poplatky (napr. pobytová taxa, vratná kaucia a pod.)
  • fakultatívne služby (za príplatok)
  • víza (pokiaľ sú potrebné)

Poznámka: Základná cena nie je vrátane táx a poplatkov.

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Catalonia Gran Dominicus ****
  • Lokalita podľa CK: Južné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Bayahibe

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Catalonia Gran Dominicus ****
Typ pláže: piesočnatá, mólo
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 082 207
dnes zatvorené

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Nezáväzná objednávka

Catalonia Gran Dominicus
    Dominikánska republika, La Romana, Bayahibe

Cena
1 475 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 082 207

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 475,38 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 8 dní - osoba
2
15,60 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 8 dní
0
35,00 €