Hotel Catalonia Royal Bavaro

  Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Hotel Catalonia Royal Bavaro

    Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Letovisko

Punta Cana

Umístění

Přímo u písečné pláže, 16 km od mezinárodního letiště v Punta Cana.

Pláž

Soukromá písečná pláž přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a ručníky pro hosty zdarma.

Hotel

Lobby, recepce, lékař, půjčovna automobilů, čistírna, salon krásy, čistírna, obchod se suvenýry, supermarket, venkovní bazén s vířivkou a vodním barem a nekonečný bazén na pláži. WiFi k dispozici zdarma. Možnost využívaní služeb a restaurací sesterského Catalonia Bavaro Beach, Golf & Casino Resort (mimo privilegované části hotelu).

Pokoje

Pokoj Superior Junior Suite s manželskou postelí velikosti king, obývacím pokojem, koupelnou (vana, sprcha, WC) a terasou. Vybaveno klimatizací, stropním větrákem, TV, telefonem, minibarem, kávovarem, trezorem a WiFi zdarma. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby.

Za poplatek možnost bydle v části Privileged Club.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. K dispozici 2 bufetové restaurace, 5 a la carte restaurací, 6 barů.

Rekreace

Fitness, Spa centrum, půjčovna kol, šipky, volejbal, fotbal, basketbal, stolní tenis, potápěčská škola (za poplatek), kánoe, kajaky a lekce aerobiku. Motorizované sporty za poplatek. V průběhu dne aktivity, večer živá hudba, představení, divadlo. Pro golfové nadšence hřiště v blízkosti hotelu. V rámci all inclusive 1x denně green fee.

Základná cena zahŕňa

* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* česky mluvící asistence v destinaci
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základná cena nezahŕňa

Informace

Cena nezahrnuje: vstupní turistickou kartu - lze zakoupit na letišti po příletu do Punta Cany za cca 10 USD nebo online

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Hotel Catalonia Royal Bavaro *****
  • Lokalita podľa CK: Východné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Punta Cana

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Catalonia Royal Bavaro *****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 995 315
Dnes 7.30–17 h

Dominikánska republika

Dominikánska republika je štát nachádzajúci sa na súostroví Veľké Antily v Karibskom mori. Tento ostrov objavil v roku 1492 Krištof Kolumbus a bol ním doslova očarený, rovnako ako súčasní návštevníci. Prírodné krásy tohto štátu sú veľmi rôznorodé. Nájdete tu trojtisícové horské pásma, národné parky, jazerá, jaskyne a predovšetkým nekonečné piesočnaté pláže obmývané krištáľovo čistým morom. Dominikánska republika vám umožní nahliadnuť aj do svojej zaujímavej histórie prostredníctvom veľkého množstva pamiatok v koloniálnom štýle. Nádherný tropický ostrovný štát Karibiku si vás určite získa najmä výnimočným exotickým prostredím, kde sa počas vašej dovolenky nachvíľu zastaví čas. V Dominikánskej republike na vás čaká veľmi prívetivé prostredie s veľmi milými ľuďmi. Ostrov celkovo pôsobí ako nefalšovaný romantický raj, preto je ideálnym miestom pre zamilované páry. Nezabudnuteľne pôsobí predovšetkým kombinácia krásneho pobrežia s exotickým slnečným počasím. Najvyhľadávanejšími lokalitami sú Punta Cana a Boca Chica.

Do 25. apríla 2018 si turisti musia pre vstup do krajiny po prílete zaobstarať turistickú kartu. Od 25. apríla 2018 bude poplatok za turistickú kartu už zahrnutý v cene letenky.

Nezáväzná objednávka

Hotel Catalonia Royal Bavaro
    Dominikánska republika, Punta Cana, Bávaro

Cena
1 533 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 995 315

Zájazd

dospělá osoba
2
1 533,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
17,55 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €

Parkovanie

parkovanie pri letisku Praha - 9 dní
0
42,00 €