Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Cesars Side *****

Poloha

Hotel leží cca 5 km od centra Side, 12 km je vzdialené mesto Manavgat a 65 km medzinárodné letisko Antalya.

Vybavenie

398 izieb, vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie (turecká, rybia), niekoľko barov, konferenčná miestnosť, minimarket. V areáli vonkajší bazén, bazén so šmykľavkami, vnútorný bazén, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia, TV/sat., telefón, trezor za poplatok, minibar, balkón alebo terasa.
DRSV: pozri DR, výhľad na more.
FR: pozri DR, oddelená spálňa.

Zábava

Denný a večerný animačný program

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá, ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo. Bar na pláži.

Program all inclusive

Raňajky (07.00 – 10.00 hod.), obed (13.00 – 14.30 hod.) a večera (19.00 – 21.00 hod.) formou bufetu Neskoré raňajky (10.00 – 11.00 hod.) Nočný snack (00.00 – 01.00 hod.) Ľahký snack počas dňa (12.00 – 15.00 hod.) Popoludňajšia káva, čaj, zákusok Rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 – 22.00 hod.)

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, šípky, plážový volejbal, biliard
Za poplatok: motorizované vodné športy na pláži

Pre deti

Detský bazén, ihrisko, miniklub 4 – 12 rokov, detská postieľka (na vyžiadanie).

Wellnes

Zadarmo: turecké kúpele, sauna
Za poplatok: rôzne variácie masáží a procedúr, kaderníctvo, salón krásy

Internet

Zadarmo: WiFi v areáli hotela a na izbách.
Za poplatok: internetová kaviareň.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa Dieťa do 13 rokov

Doba transferu

60 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Side