Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Club Baiadosol

Info

check-in: 16.00-19.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Obľúbený prázdninový komplex Baiadosol je ideálne miesto pre strávenie pokojnej rodinnej dovolenky. Jedná sa o uzavretý komplex, nachádzajúci sa priamo pri pláži. Vybavenie je prispôsobené pre rodiny s deťmi. Nájdete tu obrovskú záhradu s detskými atrakciami, bazén a športové ihrisko.

Vybavenie

Bazén, internet, záhrada s detskými šmykľavkami, domčeky, pieskoviskom a preliezačkami, vonkajší gril, bicykle, volejbalové a futbalové ihrisko, práčka (na žetóny).

Ubytovanie

Moderne a účelne zariadené apartmány typu BILO sa nachádza na prízemí a sú vybavené klimatizáciou, kúrením, TV/SAT a internetom.

Stravovanie

Vlastné. Neďaleko komplexu je pizzeria. Majitelia komplexu 1x týždenne usporadúvajú grilovanie pre klientov.

Šport

Bazén, volejbalové a futbalové ihrisko, záhrada s detskými šmykľavkami, domčeky, pieskoviskom a preliezačkami.

Tipy

Rím: vrelo odporúčame návštevu tejto svetovej metropole, možnosť výletu autobusom priamo z miesta Vášho pobytu! Lodný výlet: plavba loďou po priľahlom pobreží. Programová degustácia: možnosť ochutnávky miestnych vín, olív a olivového oleja. Loreto: pútnické miesto s Loretánskú svätyňú, komplex stavieb obklopujúce tzv 'Svätú chyžu' (Casa Santa). Ascoli Piceno: pôsobí ako otvorené vonkajšie múzeum, kde nájdete všetky architektonické štýly od stredoveku do doby renesančnej. Aquapark Onda Blu: aquapark s mnohými tobogánmi, skluzavkami, bazény s umelými vlnami, vodnými masážami, miniparkem pre menšie deti a veľkým priestorom so slnečníkmi a ležadlami (otvorené jún-august).

Pláž

Piesočná: priamo pri komplexe, s pozvoľným vstupom do mora, voľná aj súkromná pláž. Plážový servis v cene.

Mora

asi 20 metrov od rezidencie.

Vzdialenosť od centra (metre)

asi 1 000

Ďalšie informácie

V komplexe je k dispozícii česky hovoriaci delegát.

BILO 4

obsadenosť 2 až 4 osoby - obývacia izba s vybaveným kuchynským kútom a poschodovou posteľou, spálňa s manželským lôžkom, sociálne zariadenie, klimatizácia, súkromná zahrádka, vonkajší gril.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Marche