Popis

Popis hotela Club Esse Cala Gonone Beach Village ****

Villaggio má panoramatikú pozíciu, nachádza sa cca 700m od mestečka, ktorého súčasťou je prístav odkiaľ sa organizujú lodné výlety na krásne pláže Sardínie.

Pláž:
Tyrhénske more, vzdialenosť od pláže 800m, súkromná piesočnatá pláž s plážovým servisom (slnečník, ležadlo, kreslo/izba).

Ubytovanie:
2 – 4 lôžkové izby, klimatizácia, TV/SAT, barová chladnička, telefón, fén, trezor, sociálne zariadenie. V 3-oj a 4 lôžkových izbách môže byť i poschodvá posteľ.

Stravovanie:
raňajky, obed a večera formou bufetových stolov, nápoje počas obeda a večere: voda, pivo a víno.

Vybavenie a služby:
klientom je k dispozícii recepcia, wifi, bar, reštaurácia, bazén, športové ihrisko, detské ihrisko, fitness, parkovisko, plážový mikrobus.

Šport a zábava:
animačný program, bazén 1000m2, športové ihrisko na futabl, tenis, basket, detské ihrisko, fitness.

Parkovisko:
áno.

Nástupné dni:
Na vyžiadanie ľubovoľný okrem stredy, príchod po 16:00, odchod do 10:00.

Poznámka:
Asistenčná telefonická služba v určitých hodinách v slovenskom alebo českom jazyku.

Akcia:

pri potrvdení zájazdu do 31/03/2019 je dieťa na 4 .lôžku v termínoch 11/06 – 02/07

a od 03/09 – 17/09 zdarma,

zľava 10% pre 2 dospelé osoby v dbl na ktorýkoľvek termín

Taliansko

Je krajinou horských masívov, dlhých piesočnatých pláží aj bohatej histórie, ktorú môžeme obdivovať rovnako vo veľkých mestách, ako aj na vidieku. Taliansko sa môže pýšiť svojimi dejinami aj prírodnými krásami, z ktorých 51 je zapísaných do zoznamu pamiatok UNESCO. Či už pôjdete na dovolenku do Talianska v zime alebo v lete, prípadne si ju zvolíte ako cieľ vášho eurovíkendu, talianska kuchyňa vám poskytne kulinárske zážitky, na ktoré budete dlho spomínať. Z prímorských regiónov možno odporučiť najobľúbenejšie Benátsko, taktiež Kalábriu, Palmovú riviéru, Toskánsko, Abruzzo a pod. Počas zimnej sezóny je Taliansko lyžiarskym rajom. Vyznávači zimných športov z celého sveta mieria hlavne do Trentina - Alta Adige, Južného Tirolska, alebo prepojených gigantov Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Rím zase patria medzi najobľúbenejšie ciele vyznávačov eurovíkendov.

Hotely Sardínia