150 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Club Hotel Bor ****

Poloha

Hotel leží v záhrade v centre letoviska Slnečné pobrežie. V blízkosti hotels sú obchody, bary a reštaurácie. Letisko v Burgase je vzdialené 27 km.

Vybavení

Hotel je vhodný pre všechny vekové kategórie i rodiny s deťmi. Hosťom je k dispozícií vstupná hala s recepciou, reštaurácia s terasou, lobby bar, bar pri bazéne, internetové pripojenie, obchod.

Pokoje

Vlastné sociálne zariadenie, klimatizáciu, TV so satelityn príjmom, telefón, fén, balkón, minibar, trezor (za príplatok). Možnosť jednej prístelky. Za príplatok rodinné izby až pre 4 osoby.

Pláž

Hotel je vzdialený 150 metrov od širokej piesočnatej pláže. Lehátka a slnečníky sú za poplatok.

Sport

Vonkajší bazén, volejbal, basketbal, boccie, stolný tenis, fitness centrum, vodné športy, šipky, animačné programy.

Stravování

All inclusive, ktoré zahrňuje: -7:30 - 10:00 raňajky -12:00 - 14:00 obed -18:00 - 21:00 večera -12:00 - 15:00 a 18:00 - 20:30 pizza -10:00 - 17:00 a 18:00 - 20:30 zmrzlina -10:00 - 23:00 miestne alkoholické a nealkoholické nápoje pri bazéne -10:00 - 24:00 miestne alkoholické a nealkoholické nápoje pri bare

Děti

Bazén, miniklub, detské ihrisko.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie