170 m od pláže | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Club Hotel Riu Funana *****

Poloha

Hotel sa nachádza na cípe ostrova Sal, neďaleko od krásnej piesočnatej pláže, pár minút jazdy od mestečka Santa Maria a všetkých jeho zaujímavostí.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 4 reštaurácie (ázijská reštaurácia, grill bar, reštaurácia pri bazéne), lobby bar, šport bar, snack bar, 2 bazény, diskotéka, butik, minimarket, obchod so suvenírmi, kaderníctvo.

Izby

DRS: kúpeľňa/WC (sprcha, sušič vlasov), klimatizácia, ventilátor, telefón, TV/sat., trezor, chladnička, rýchlovarná kanvica, kreslo, balkón alebo terasa, veľkosť izby 28 m2.
SU: pozri DRS, priestrannejšia, rozkladacia pohovka v obývacej časti, 42 m2.

Zábava

Celodenné animácie pre všetky vekové kategórie, diskotéka, hodiny potápania, živá hudba, výlety na katamaráne.

Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Pláž

Piesočnatá pláž s bielym pieskom a plážovým barom. Ležadlá, slnečníky a osušky zadarmo.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu, možnosť večere v reštauráciách s obsluhou (nutná rezervácia) Večera je pripravovaná pred hosťami, 2× týždenne tematický bufet, miestna medzinárodná kuchyňa Ľahké občerstvenie, rozlievané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej aj zahraničnej výroby (24 hodín denne, podľa otváracej doby jednotlivých barov) Plážový volejbal, fitness, para, kajaky, šnorchlovanie

Športová ponuka

Zadarmo: pozri program all inclusive.
Za poplatok: basketbal, volejbal, windsurfing, hodiny potápania, windsurfing.

Pre deti

Detský klub, detský bazén, ihrisko.

Extra služby

Vegetariánská kuchyňa.

Wellnes

Renova Spa Vstup od 18 rokov Zadarmo: fitness Za poplatok: wellness centrum, salón krásy, masáže, parná sauna a vírivka

Internet

Zadarmo: WiFi v spoločných priestoroch hotela.

Platobné karty

VISA, MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DRS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý SUITE (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Kapverdské ostrovy

Kapverdské ostrovy, často skrátene označované ako Kapverdy, tvoria súostrovie 10 väčších ostrovov a niekoľkých menších ostrovčekov v tropickej časti Atlantického oceánu. Všetky ostrovy sú sopečného pôvodu a na mnohých z nich narazíme na pozostatky aktivít vulkánov. Napriek tomu sú jednotlivé ostrovy veľmi rôznorodé. Ostrovy Sal, Boa Vista a Maio sú skôr bez vegetácie, rovinaté, ale s prekrásnymi plážami. Ostatné ostrovy sú viac skalnaté, zelené a nájdeme tu aj plantáže a mahagónový háj. Kapverdské ostrovy sú čoraz viac obľúbené medzi slovenskými turistami pre svoju exotickú povahu, ale zároveň aj prijateľnú cenu. Každý ostrov je niečím jedinečný, odlišný a ponúka možnosť prežiť dovolenku buď na jednom ostrove s možnosťou podniknúť výlety aj na ďalšie ostrovy, alebo ísť na celkovú okružnú cestu po ostrovoch.

S platnosťou od 1. 1. 2019 přistoupili Kapverdy k zrušeniu vízovej povinnosti pre občanov krajín EU pri cestách s pobytom do 30 dní. K vstupu na Kapverdy je vyžadovaný cestovní pas (platný najmenej 6 mesiacov po ukončení pobytu) a úhrada letiskovej bezpečnostnej taxy vo výške 3.400 kapverdských escudov.

Ďalej sa v kapverdských ubytovacích zariadeniach vyberá vládna turistická taxa cca 2 EUR/noc/os. nad 16 rokov. Taxa sa hradí len za prvých 10 nocí v jednom ubytovacom zariadení.

 

Hotely Sal