800 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Club Lyda Hotel ***

Popis

Vzdialenosť od letiska: Heraklion 17 km Najbližšie mesto (km): Gouves 2 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 850 m

Základné informácie

Menší  hotel sa nachádza v pokojnej časti, v blízkosti obľúbeného letoviska Gouves, cca 10 minút chôdze od dvoch piesočných pláží na ostrove Kréty. Hotel je architektonicky vcelku pekný, tri nádvoria, každé s veľkým bazénom, navodzujú priateľskú domácu atmosféru. V areáli sa nachádza udržiavaná záhrada s množstvom kvetín a stromov. Wi-Fi je dostupne v spoločných priestoroch hotela. V okolí areálu k dispozícii sú rôzne reštaurácie, mini trhy, bary, taverny, darčekové obchody.

Poloha

Hotel je situovaný v letovisku Gouves. Medzinárodne letisko v Heraklione sa nachádza 17 km od hotela.

Vybavenie izieb

Štandardné izby majú balkón / terasu, telefón, SAT TV, chladničku, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok), kúpeľňu s WC. Eco a promo izby sú znevýhodnene polohou, veľkosťou a nemusia mať balkón.

Pláž

Verejná piesočnatá pláž sa nachádza cca 850 m od hotela. Na pláž premáva minibus. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Strava

K dispozícii hosťom hlavná reštaurácia, 2 bary vrátane baru pri bazéne a snack bar.

Pre deti

Pre deti je mini klub (4 - 12 rokov), detskí ihrisko.

Šport a zábava

Pre hosti sú animácie, karaoke, a tematicky večer, TV miestnosť. Za poplatok je biliard.

Koncept

Koncept All inclusive zahrňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dna, miestne vybrane alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta