Hotel Club Teguisol Apartments

  Španielsko, Lanzarote, Costa Teguise

Apartmány Teguisol

  Španielsko, Kanárske ostrovy, Lanzarote, Costa Teguise
Tento hotel nie je aktuálne v ponuke
Poznámka

Termíny čtvrtek - čtvrtek nebo pátek - pátek podle letového řádu společnosti Ryanair pro přímé lety z Bratislavy. Na vyžádání zajistíme letenky, transfer z letiště a půjčení auta. Možnost individuálních termínů a delších pobytů na Kanárských ostrovech. Pro vytvoření nabídky nás kontaktujte na mailu hladikova@csad-tisnov.cz.

Charakteristika

apartmány se nachází v pěkně udržovaném komplexu s bazénem. Ubytování je vzdáleno cca 500 m od pláže Los Charcos a cca 700 m od písečné pláže Las Cucharas. Další známé pláže jako Jablillo a Bastián naleznete v okolí. V blízkosti apartmánů najdete obchody, restaurace i akvárium, samotné centrum letoviska je vzdáleno cca 1 km. Apartmány jsou vkusně a funkčně zařízeny a vybaveny vším nezbytným pro strávení příjemné dovolené včetně ložního prádla a ručníků a WiFi. Mají prostorné terasy. Kapacitu doporučujeme i jako vhodný strategický bod pro poznávání krás celého ostrova.

Ubytování

Bilo - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, vlastní sociální příslušenství, terasa.

Stravování

vlastní.

Vybavenost

bazén pro dospělé i děti, bar, dětské hřiště, parkoviště, WiFi.

Pláž

500 m Playa Los Charcos, kamenitá s písečnými ostrůvky; 700 m Playa Las Cucharas, písečná, možnost zakoupit plážový servis; 1,3 km Playa Jablillo, písečná, vhodná pro děti a šnorchlování; 1,5 km Playa Bastián, přírodní písečná, možnost zakoupit plážový servis.

Nástup na ubytování

od 15 hod.

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Club Teguisol Apartments ***
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: 700 m

0220 665 410 Číslo zájazdu: 2 056 337
Dnes 9.30–18 h

Lokalita

Španielsko

Španielsko zaberá väčšinu Pyrenejského polostrova. Jeho súčasťou sú aj Kanárske ostrovy a známe Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárske ostrovy sú známou celoročne vyhľadávanou destináciou, kde môžete spoznávať Gran Canariu, Tenerife alebo Fuerteventuru. Pevninská časť Španielska je veľmi rôznorodá. Vo vnútrozemí je skôr hornatá a severnú hranicu tvorí horský masív Pyreneje. Najväčšie turistické lákadlo jednoznačne predstavujú španielske pláže a množstvo architektonických a kultúrnych zážitkov, ktoré táto krajina ponúka po celý rok. Najatraktívnejšie pevninské riviéry sú Costa Brava a Andalúzia. Určite vás nadchne španielsky temperament, výborná kuchyňa, národná hrdosť a tradície. Krajina je rajom pre pestovanie ovocia a zeleniny. Španielsko je aj krajinou eurovíkendov (Madrid a Barcelona). Panujú tu horúce letá ojedinele s teplotami až okolo 40 °C. Andalúzia ponúka letné počasie až do októbra, Kanárske ostrovy sú celoročne vhodným miestom pre cestovateľské zážitky.

Na Baleárských ostrovoch bola novo zavedená turistická taxa, ktorá závisí na ktegórii hotela, v ktorom sú klienti ubytovaní:

Výška turistickej taxy (vrátane dane) je stanovená vládou a závisí na oficiálnej kategórii ubytovacieho zariadenia, v ktorom sú klienti ubytovaní.

Hlavná sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedľajšia sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategórie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategórie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategórie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategórie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pre všetky osoby nad 16 rokov, ktoré navštívia Baleárské ostrovy. Klienti, ktorí trávia na ostrovoch 9 dní a viac, platí od 9. dňa 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vyberaná v hotovosti na mieste pobytu, priamo v ubytovacích zariadeniach

Španielsko - viac informácií