Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočnatá

Popis

Popis hotela Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa *****

Poloha

Priamo pri piesočnatej pláži, vzdálenostod centra Side cca 4 km.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, 6 výťahov, hlavná reštaurácia, reštaurácia à la carte, niekoľko barov, kaviareň, menšie obchodíky, vnútorný bazén, kaderníctvo, konferenčné miestnosti, 3 bazény (1 z nich so šmykľavkami), ležadlá, slnečníky, osušky a matrace pri bazéne zadarmo.

Izby

DR: kúpeľňa/WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia, TV/sat., telefón, minibar (denne dopĺňaný), trezor a balkón.
DRSS: pozri DR, strana k moru.
DRSVX: pozri DR, terasa, výhľad na more, súprava na prípravu kávy a čaju.
FR2: pozri DR, oddelená spálňa

Zábava

Denné i večerné animácie, diskotéka.

Stravovanie

Pozri program ultra all inclusive.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora oddelená len promenádou. Lehátka a slnečníky zdarma, bar na pláži.

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky Poobedňajší snack, káva, čaj a zákusok Možnosť večere v reštaurácii à la carte Miestne a vybrané medzinárodné alkoholické i nealkoholické nápoje (24 hodín denne) Nočný snack

Športová ponuka

Zadarmo: fitness, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, šípky, aerobik, squash, plážový volejbal, sauna, turecké kúpele (len vstup), para.
Za poplatok: biliard, bowling, masáže a vodné športy na pláži.

Pre deti

Detský klub a ihrisko, detský bazén, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie), stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie).

Pre handicapovaných

3 izby prispôsobené pre hendikepovaných klientov.

Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.
Za poplatok: internetový kútik.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Maximálna obsadenosť

Dvojlôžková izba (DR/DRSS/DRSVX): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR2): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Dieťa do 13 rokov.

Doba transferu

70 min

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & Spa *****