300 m od zjazdovky

Popis

Popis hotela Das Alpenhaus Kaprun ****

Poloha

Das Alpenhaus Kaprun se nachází v srdci Kaprunu postavený a nově zrenovovaný v alpeském stylu s vysokou úrovní. Skvělá kuchyně, velké wellness a příjemná atmosféra - to je 4* kvalita přímo pro Vás. V centru, veřejný krytý bazén Zell am See 7 km, obchody 100 m, nádraží 7 km, ledovec Kaprun 7 km, nadmořská výška 864 m, lyžařský areál Kaprun 200 m, běžkařské tratě 100 m, skibus 100 m.

Ubytování

Vana nebo sprcha/WC, fén, župan a pantofle zdarma za kauci, balkon/terasa, topení, minibar za poplatek, rádio, telefon, kabel-TV, WIFI zdarma, trezor zdarma, nekuřácké.

A: 2-3 lůžkový pokoj - max. 2 dospělí a 1 dítě do 18 let

B: 1 lůžkový pokoj

Vybavení

Recepce, lobby, WIFI zdarma, botárna, lyžárna, výtah,garáž za poplatek 10 € / noc, místnost na snídaně, jídelna, restaurace, bar, café, terasa, zahrada, seminární místnost pro až 200 lidí, konferenční místnost pro až 30 lidí.

Aktivity

Wellness: 1000 m2, pro děti od 6 let, krytý bazén 60 m2, parní lázeň, sauna, Finská sauna, biosauna, místnost klidu, zdarma: čaj, voda, ovoce.

Fitness.

Za poplatek: centrum krásy, masáže.

Slevy

děti na 3. a 4. lůžku do 6 let 100%, 6-15 let 50%, 15-18 let 20%

Poznámka

Pro děti: vysoká židle.

Domácí zvířata povolena na vyžádání za poplatek 12 € / den.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Rakúsko

Rakúsko je krajina majestátnych horských hrebeňov, jazier, malebných údolí a historických miest. Naša susedná krajina je veľmi dobre dostupná vlakom i autom. Vďaka kvalitnej cestnej sieti je tu cestovanie pohodlné a rýchle. Veľká časť rakúskeho územia je tvorená alpským masívom, ktorý je najčastejším cieľom slovenských turistov v letných aj zimných mesiacoch. Všeobecne vysoká kvalita služieb a možností vyžitia pre rodiny s deťmi sú istotou, s ktorou môžete pri cestovaní do tejto krajiny počítať. Služby sú vo vyspelom Rakúsku precízne a mnohokrát prekvapia. Cieľom nádhernej letnej dovolenky môžu byť horské túry, ako aj wellness oddych pri vyhlásených rakúskych jazerách. Rakúsko je lyžiarskou veľmocou a počas zimy žijú miestni obyvatelia všetkými športmi spojenými s bielym popraškom na zjazdovkách. Navštívte najobľúbenejšie strediská slovenských lyžiarov Dachstein West alebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salzbursko