Priamo pri pláži | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Delphin Deluxe Resort *****

Poloha: Hotel se nachází cca 30 km od centra města Alanya a rovněž od Side, cca 90 km od mezinárodního letiště. Pláž se nachází přímo u hotelu.

Vybavení: Recepce, 7 restaurací, bazény, vnitřní bazén, spa a wellness, bary, business centrum, WiFi ve veřejných prostorech zdarma.

Ubytování: Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, klimatizací, SAT TV, minibarem, telefonem, setem pro přípravu horkých nápojů, trezorem.

Stravování:

Pláž: Písečná přímo u hotelu.

Sport a zábava: Bazény, aquapark, tenisový kurt, spa, dětský klub, vodní sporty, šnorchlování, výlety.

Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Brno, Ostrava) do Antalye, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - dva dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Alanye, let na trase do Prahy (Brna Ostravy)

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya

Hotel Drita

Hotel Drita *****, Turecko, Alanya

letecky all inclusive (ultra all inclusive)