Hotel Diamonds Dream of Africa

  Keňa, Severné pobrežie, Malindi

Diamonds Dream of Africa

    Keňa, Severné pobrežie, Malindi
Detail ponuky a možnosti k dovolenke:
Program
1: VIEDEŇ - MOMBASA

Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.
2: PRÍLET DO MOMBASY

Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.
3 - 8: POBYT PRI MORI

Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.
9: ODLET DO VIEDNE

V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.
Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.
Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.
Popis hotelu Diamonds Dream of Africa ***** 5*

Popis: luxusný a kľudný hotelový rezort s 35 izbami umiestnenými v prízemných budovách postavených v indicko – arabskom štýle, obklopených nádhernou tropickou záhradou, leží 2 hodiny jazdy od letiska v Mombase a len 10 minút od mesta Maldini.

Vybavenie: 2 reštaurácie, 2 bary, bazén s ležadlami, Wi-Fi zdarma v oblasti recepcie, zapožičanie plážových osušiek, obchod, zmenáreň, business centrum, diskotéka v susednom hoteli Tropical Village, za poplatok: Mvua African Rain Spa (masáže, salón krásy, fitness centrum, bazény so slanou vodou), práčovňa, stráženie detí, lekár na telefóne.

Pláž: biela piesočná pláž priamo pri hoteli, v blízkosti hotela podmorský národný park Malindi Marine.

Zábava a šport: vodný aerobik, strečing, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, za poplatok turistické centrum s ponukou výletov, centrum vodných športov v susednom hoteli Sandies Tropical Beach Resort (potápačské centrum PADI), windsurfing, katamarány, kanoe, plachtenie, rybárčenie.

Stravovanie: All Inclusive (zahŕňa raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii The Terrace, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno, káva, čaj a snacky počas dňa).

Vybavenie izieb: veľká kúpeľňa (masážna vaňa, sprcha), oddelené WC s bidetom, fén, pohovka s posedením, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, elektronický trezor, pripojenie na internet, SAT TV s plochou obrazovkou, denne doplňovaný minibar, veľká terasa s posedením a ležadlami. V základnej cene je izba typu Junior Suite.

Základná cena zahŕňa

leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom
transfer letisko – hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive.
asistenciu partnerskej CK

Základná cena nezahŕňa

letiskové taxy 299,- EUR, vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese ecitizen.go.ke), fakultatívne výlety a safari, cestovné poistenie
Poznámka

Ceny leteniek sú kalkulované v optimálnej knihovacej triede s 1 alebo 2 prestupmi. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Termíny je možné lubuvoľne predlžovať. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie.Cena nezahŕňa letiskové taxy 299,- EUR/osoba, cestovné poistenie a vízum.Príplatok za All Inclusive v hoteli Southern Palms Beach Resort: 39,- EUR / osoba / noc; 19,- EUR / dieťa do 12 rokov / noc. Povinné príplatky za slávnostné večere: Southern Palms Beach Resort 24.12. a 31.12.2019: 59,- EUR / osoba; 29,- EUR / dieťa, Bamburi Beach Hotel 24.12. a 31.12.2019: 59,- EUR / osoba; 29,- EUR / dieťa. Pri hoteloch Sandies Tropical Village a Diamonds Dream of Africa platia detské ceny aj pri ubytovaní s 1 dospelým, ktorý však hradí príplatok za jednolôžkovú izbu.Ceny ubytovania za 2. dieťa na prístelke na vyžiadanie v CK (maximálna obsadenosť izby pozri piktogramy pri jednotlivých hoteloch).

Informácie o zájazde

Tento zájazd je poistený pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Kategória hotela a informácie o zájazde sú uvedené podľa popisu usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Organizovanie tohto zájazdu sa riadi obchodnými podmienkami cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Tento zájazd usporadúva cestovná kancelária Eso travel, IČ: 35858559. Upozorňujeme, že cestovná kancelária si z dôvodov uvedených v obchodných podmienkach vyhradzuje právo zmeny podmienok organizovanie zájazdu a právo zájazd zrušiť aj po uzatvorenie cestovnej zmluvy.

  • Názov hotela podľa CK: Diamonds Dream of Africa *****
  • Lokalita podľa CK: Severné pobrežie
  • Miesto podľa CK: Malindi

Neoficiálne informácie o hoteli
(údaje z recenzií bez záruky)

Diamonds Dream of Africa ****
Typ pláže: piesočnatá
Vzdialenosť od pláže: priamo pri pláži

0220 665 410 Číslo zájazdu: 1 068 435
dnes zatvorené

Keňa

Podobne ako susedná Tanzánia je aj Keňa zárukou nevšedných zážitkov počas odpočinkovej i aktívnej dovolenky. Západná časť krajiny patrí horám, pričom tadiaľ prechádza Východoafrický rift. Práve na tomto mieste sa raz Afrika pravdepodobne rozpadne a vznikne nový oceán. Východ krajiny sa zvažuje smerom k Indickému oceánu. Keňa je krajinou nekonečných saván, v ktorých môžete pozorovať tradičné divé zvieratá ako levy, slony, žirafy a zebry. Na tento účel bolo zriadené väčšie množstvo rezervácií a slávnych národných parkov. Nenechajte si preto ujsť miestnu safari v prirodzenom prostredí. Pobrežie Indického oceánu je nádhernou oázou tropickej idylky. Palmové háje, belavé pláže, tyrkysové more, hotelové komplexy v duchu tradičnej architektúry - toto všetko a ešte oveľa viac čaká na návštevníkov pobrežia. Pobrežné vody Kene ponúkajú návštevníkom rovnako bohaté možnosti pozorovania podmorského sveta vrátane koralov. Vyskúšajte destinácie ako Malindi alebo Diani.

Od 1. 9. 2017 platí zákaz dovozu igelitových tašiek a sáčkov do krajiny. V prípade porušenia tohoto nariadenia hrozí cestujúcim zadržanie miestnou políciou a pokuta vo výške niekoľko desiatok tisíc USD.

Nezáväzná objednávka

Diamonds Dream of Africa
    Keňa, Severné pobrežie, Malindi

Cena
1 708 EUR /os

Cestující

Číslo zájazdu: 1 068 435

Zájazd

dospelá osoba na pevnom lôžku
2
1 708,00 €
príplatok za noc navyše - osoba
0
119,00 €
príplatok za jednolôžkovú izbu
0
413,00 €

Poistenie

cestovné poistenie ECP PLUS Svet 9 dní - osoba
2
17,55 €
poistenie stornovacích poplatkov - zadarmo
2
0,00 €