Popis

Popis hotela Dit Majestic Beach Resort ****

Rozsiahly hotelový komplex Majestic Beach Resort priamo na pláži sa môže pochváliť nie len výbornou polohou, ale aj kvalitnými službami a príjemnou atmosférou so srdečným personálom a všadeprítomnou pohostinnosťou.

Poloha:
Hotel je situovaný priamo pri pláži v severnej časti Slnečného Pobrežia. Najbližšie nákupné možnosti sú nielen priamo v hoteli, ale aj v jeho tesnej blízkosti. Večer sa promenáda lemujúca celé stredisko zaplní obchodíkmi a stánkami so suvenírmi. Od samotného centra Slnečného Pobrežia je rezort vzdialený približne 2 km a od medzinárodného letiska v Burgase necelých 38 km.

Vybavenie:
12- poschodová hlavná budova, 2 vedľajšie budovy, 14 výťahov, 734 izieb, lobby s WiFi, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (bulharská, stredomorská), 5 barov, 2 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4 – 12r.), minidisco, denné a večerné animácie, plážový volejbal, fitnes, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, sauna, jacuzzi, masáže, minigolf, tenisový kurt, mini futbal, biliard, požičovňa áut.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (23 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., štúdiá (30 m2, miestnosť so základným kuchynským vybavením, max. 2+2), apartmány (60 m2, 2 miestnosti so základným kuchynským vybavením, max. 2+2), bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, TV, trezor, WiFi, káblové pripojenie na internet, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, detská postielka na vyžiadanie. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, večere 18:00 - 19:30, 20:00 - 21:30, nápoje k večeri (voda, nealko nápoj. víno, pivo). Za poplatok: lobby bar, bar pri bazéne, a´la carte reštaurácia (rezervácia nutná vopred).

Pláž:
Hotel je situovaný pri piesočnatej pláži, na ktorú sa dostanete prechodom cez miestnu komunikáciu. Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá, matrace, slnečníky a vodné športy za poplatok.

Slnečné pobrežie

Najväčšie letovisko Bulharska, ktoré leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora  a neďaleko ležiaci historický Nesebar robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v  niekoľkých kilometroch dlhom letovisku zaisťuje minivláčik a do okolitých miest sa dostanete pravidelnou autobusovou dopravou. Slnečné Pobrežie je ideálnym miestom pre strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti, ale súčasne si prídu na svoje i mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy cez deň i v noci, rovnako ako i seniori, ktorí tu nájdu príjemný kľud.

Popis bol prevzatý od CK Azur Reizen

 

 

 

Bulharsko

Bulharsko je štát ležiaci v juhovýchodnej Európe, ktorého východnú hranicu tvorí Čierne more. Dĺžka pobrežia, ktoré má veľmi rozmanitý charakter, je takmer 400 kilometrov. Nájdeme tu dlhé piesočnaté pláže, ústia mnohých riek aj skalnaté zátoky. Krajina je smerom do vnútrozemia skôr hornatá, v pohorí Rila sa týči takmer 3000 metrov vysoký vrchol Musala, ktorý je zároveň najvyššou horou celého Balkánskeho polostrova. Hlavným mestom Bulharska je Sofia, ktorá leží na historicky dôležitých obchodných cestách spájajúcich Európu a Orient. Podnebie pri pobreží Čierneho mora má stredomorský charakter, čo znamená, že v letných mesiacoch prevažujú jasné a teplé dni s minimom zrážok. Prímorské letoviská v Bulharsku prudko ožili okolo roku 2000 a odvtedy tu ponúkajú svoje vysoko štandardné služby rôzne nové alebo zrekonštruované hotely. A to všetko za prijateľnú cenu. Rovnako aj miestne reštaurácie ponúkajú rôzne typicky balkánske špeciality za dostupnejšie ceny.

Hotely Slnečné pobrežie