400 m od pláže | Typ pláže: kamenistá, obtiažny prístup

Popis

Popis hotela Do Centro ***

Poloha:

hotel se nachází přímo v centru města v boční uličce, 300 m od přístavu a 500 m od
nejbližší kamenité pláže s velkými oblázky. Městská pláž s bazénem a přístupem do moře je dostupná za 15 min. městskou dopravou.

Ubytování:

dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), klimatizaci, sejf (za poplatek), balkón s výhledem do okolní zástavby.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, výtah, Wi-Fi ve společných prostorách, snídaňová místnost.

Stravování:

snídaně formou kontinentálního bufetu (chléb, šunka, sýr, džem, máslo, teplé a studené nápoje). Možnost dokoupení polopenze (podává se v nedalekém hotelu Windsor).

Vzdálenosti:

pláž: cca 500 m
centrum Funchalu: cca 300 m

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Hotely Madeira