500 m od pláže | Typ pláže: obtiažny prístup, kamenistá

Popis

Popis hotela Dom Pedro Garajau ***

Poloha: Hotel Dom Pedro Garajau se nachází v klidné oblasti jižního pobřeží Madeiry. Leží cca 4 km od oblasti Canico de Baixo a cca 10 km od hlavního města Funchal. Hotel obklopuje nádherná tropická zahrada.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, miniclub, TV místnost, internet.

Strava: bez stravy, snídaně, polopenze.

Pláž: Cca 800 metrů od hotelu.

Ubytování: Všech 282 pokojů je vybaveno vlastní koupelnou s WC, SAT TV, centrálním vytápěním/klimatizací, trezorem (&), telefonem.

Sport a zábava: Herna, obchod se suvenýry, hřiště

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně).

Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Dom Pedro Garajau ***