400 m od pláže | Typ pláže: kamenistá, obtiažny prístup, mólo, betónové pláty

Popis

Popis hotela Dorisol Buganvilia ***

Poloha: Hotel Buganvilia je součásti hotelů řetězce Dorisol, nachází se na kopci cca 2,5 km od centra města Funchal. Pobřežní promenáda je vzdálená cca

500 m od hotelu. V okolí hotelu Buganvilia se nachází restaurace, bary a obchody.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi na recepci hotelu, restaurace, lobby bar, piano bar, obchůdek, vnitřní bazén, dětský koutek, sauna, jacuzzi a masáže . Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu.

Ubytování: Koupelna, WC, fén, telefon, televize, kuchyňka vybavena základním, nádobím, většina pokojů má balkon.

Stravování: Snídaně a večeře.

Sport a zábava: Malá posilovna, šipky. Za poplatek: Tenis, stolní tenis, biliár,

Program pobytového zájezdu Madeira - Ostrov květin:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Madeira, přílet na Madeiru, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2.den - předposlední den: Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Madeiry, let na trase do Prahy (Vídně).

Odlety na Madeiru jsou každý den, na libovolný počet nocí!!!

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Portugalsko

Z dvoch krajín na Pyrenejskom polostrove predstavuje Portugalsko tú menšiu a hlavne nedocenenú turistickú destináciu. Portugalsko láka každoročne tisíce Slovákov na vôňu pomarančov i ďalšieho ovocia, ako aj na chuť pravého portského vína. Juh krajiny je preslávený nádhernými plážami a bohatým nočným životom. Ide predovšetkým o oblasť Algarve, kde je vybudovaných najviac hotelov a je tu najteplejšie more v rámci Portugalska. Stred krajiny uspokojí milovníkov histórie vďaka početným kultúrnym pamiatkam a hlavnému mestu Lisabon. Sever zas vábi na staré ľudové tradície v malých dedinkách a na povestné vínne pivnice. Je tu najväčšia sila portugalského patriotizmu a centrom oblasti je veľmi známe Porto. Portugalsko má asi desať a pol milióna obyvateľov, asi rovnako ako Česká republika. K Portugalsku patria aj ďalšie dve obľúbené ostrovné destinácie, ktorými sú Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1.5.2017 bude v meste Santa Cruz na portugalskom ostrove Madeira vyberaná pobytová taxa ecotax vo výške 1 EUR/os./noc, max 5 EUR/os./pobyt. Poplatok bude hradený priamo v mieste pobytu ubytovateľovi. Nariadenie sa vzťahuje na všetky typy ubytovacích zariadení v obci Santa Cruz. Od poplatku sú oslobodené osoby do 18 rokov.

Hotely Madeira