50 m od pláže | Typ pláže: piesočno – kamienková

Popis

Popis hotela Eftalia Village ****

Popis

Vzdialenosť od letiska: 100 km Najbližšie mesto (km): Konakl?  4 km Typ pláže: Piesočnatá s kamienkovým vstupom Vzdialenosť od pláže: 100 m

Základné informácie

Hotelový komplex sa skladá z 13 viliek (3 poschodia), sú situované v krásnej záhrade, ktorá priam vyzýva k príjemnému relaxu počas slnečných dní na pobreží tureckej riviéry. Aktívny oddych zabezpečí akvapark, rôzne animačné programy, vodné športy na pláži a taktiež výlety do blízkeho mestečka Konakl? alebo známeho letoviska Alanya, kam sa rýchlo dostanete miestnou dopravou. Tí, čo majú radi dobrodružstvo, môžu využiť služby požičovne motorových vozidiel, vďaka ktorej majú možnosť objavovať krásu blízkych i vzdialených zaujímavých miest. V hoteli sa nachádzajú dva vonkajšie a jeden vnútorný bazén, detský vonkajší i vnútorný bazén, 2 bazény s toboganmi, 4 konferenčné miestnosti, amfiteáter, klenotníctvo, obchod so suvenírmi, k dispozícii sú služby fotografa, lekára, kaderníctvo, mini market, parkovisko, čistiareň, butik, WiFi pripojenie na internet zdarma, rôzne hotelové animačné programy a vodné športy na pláži.

Poloha

Hotel sa nachádza 100 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 110 km od centra Antalye, 4 km od mestečka Konakl?. Centrum Alanye je od hotela vzdialené 18 km.

Vybavenie izieb

Štandardné izby sú vybavené balkónom, telefónom, centrálnou AC, SAT-TV, minibarom, trezorom, kúpeľňou s vaňou, WC a fénom. K dispozícii sú 4 izby pre hendikepovaných klientov.

Pláž

Piesočnatá pláž s kamienkovým vstupom do mora je od hotela vzdialená 100 m, na pláž sa dostanete podchodom. Ležadlá, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku, za poplatok je výmena osušky.

Strava

Hlavnú reštauráciu s vnútornou i vonkajšou kapacitou dopĺňa ? la carte reštaurácia (za poplatok, deti do 14 rokov zdarma). K dispozícii je aj 9 barov, vrátane baru pri bazéne, na pláži a diskotékového.

Pre deti

Mini klub pre deti vo veku 4-12 rokov je v prevádzke je počas mesiacov júl-august, ihrisko, detský bazén, detské animácie.

Šport a zábava

Bez poplatku využite denné a večerné animácie, živú hudbu, hudobné šou, aerobik, vodnú gymnastiku, vodné pólo, stolný tenis, šípky, futbalové ihrisko, plážový volejbal, basketbal, posilňovňu, tenisové kurty. Za poplatok sú vodné športy, hracia miestnosť, biliard, hodiny tenisu, osvetlenie kurtu a futbalového ihriska.

Wellness

Zdarma sú služby SPA & Wellness centra ako sauna a turecký kúpeľ, ostatné služby sú za poplatok.

Koncept

Koncept All Inclusive od 10: 00 – 23:00 zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas celého dňa, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje a zmrzlina (v určitom čase). Dovážané alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb  All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Mapa

Odkaz na mapu umiestnenia hotela

Informatívna poloha hotela (údaj z recenzií bez záruky).

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya