Popis

Popis hotela Elounda Water Park Residence Hotel ****

Popis

Vzdialenosť od letiska: 70 km Najbližšie mesto (km): Elounda 2 km Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 2 km

Základné informácie

Jeden z najväčších 4 hviezdičkových rezortov na východe Kréte, sa nachádza na najviac čarovnom mieste na ostrove a ma výhľad na záliv Mirabello a na historicky ostrov Spinalonga.  K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, reštaurácie, bary, SPA centrum, bazény, akvapark, Wi-Fi. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi a aj pre všetky vekové kategórie.

Poloha

Hotel sa nachádza 70 km od letiska v Heraklione, 2 km od mesta Elounda.

Vybavenie izieb

Štandardne izby majú balkón / terasu, klimatizáciu, TV, trezor (za poplatok), set na prípravu teplých nápojov, chladničku, Wi-Fi, kúpeľňu s WC a fénom.   

Pláž

Krásna piesočnatá pláž sa nachádza 2 km od hotela. Ležadla, slnečníky a uteráky pri bazéne sú zadarmo, na pláži za poplatok. Na pláž premáva minibus.

Strava

K dispozícii hosťom hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, 2 a la carte reštaurácie, lobby bar a bar pri bazéne.

Pre deti

Pre najmenších je mini klub (4-14 rokov), mini disko, ihrisko, bazén, tobogany, detská stolička v reštaurácii, detské menu, detská postieľka na vyžiadanie. Stráženie deti je na vyžiadanie za poplatok.    

Šport a zábava

Pre hosti sú animácie, bazén a tobogany, fitness, stolný tenis, mini golf, biliard, živa hudba, TV miestnosť, knižnica, diskotéka.

Wellness

Služby SPA centru hostia môžu využiť za poplatok.

Koncept

Hotel ponuka ubytovanie s polpenziou (raňajky a večere) a All Inclusive. Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie, vybrané lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

Dôležité informácie

Od 1.1.2018 bola zavedená tzv. pobytová taxa, ktorá je platná pre všetky osoby cestujúce do Grécka. Pobytová taxa je stanovená vládou a jej výška závisí od oficiálnej kategórie ubytovacieho zariadenia (hotel, apartmány, atď.), v ktorom budú klienti ubytovaní. Pobytová taxa je splatná v hotovosti priamo na mieste v ubytovacom zariadení. Hotely kategórie 1-2* - 0,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  3*  - 1,5 EUR / izba / noc Hotely kategórie  4*  - 3 EUR / izba / noc Hotely kategórie  5*  - 4 EUR / izba / noc

Grécko

Grécko je štát ležiaci v južnej Európe. Rozprestiera sa nielen na pevnine, ale aj na početných ostrovoch, ktoré tvoria približne jednu pätinu gréckeho územia. Členité pobrežia a romantické pláže obmýva Egejské, Krétske, Stredozemné a Iónske more. Na polostrove Attika sa nachádza hlavné mesto Grécka, Atény. V tejto krajine nájdete neopakovateľné a veľmi rôznorodé prírodné krásy. Objavte tiesňavy a kaňony, ktoré patria k najdlhším v Európe, náhorné plošiny, bujné lesy a olivové háje. Prevláda tu typické stredomorské podnebie, počas sezóny s jasnou slnečnou alebo skoro jasnou oblohou a teplotami okolo 30˚C. V strednej a severnej pevninskej časti krajiny sa vyskytuje skôr horské podnebie a suché a horúce letá. Gréckom kráčala staroveká história a jej odkazy sú rozosiate na každom kroku. Spoznávajte antické pamiatky, odpočívajte pri čistom mori, vychutnajte si špeciality miestnej kuchyne. Najobľúbenejšie grécke ostrovy sú Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Grécku zavedená pobytová taxa. Platba bude priamo na recepcii hotela, v deň príchodu.

• 0,50 € za izbu a noc pre 1-2 hviezdičkové hotely
• 1,50 € za izbu a noc pre 3 hviezdičkové hotely
• 3,00 € za izbu a noc pre 4 hviezdičkové hotely
• 4,00 € za izbu a noc pre 5 hviezdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánoch všetkých kategórií

Hotely Kréta