Popis

Popis hotela Elysee Garden Hotel ***

Prehľad

Poloha: Hotel sa nachádza približne 800 metrov od čiastočne kamienkovej pláže. Živé centrum mesta Alanya s početnými obchodmi reštauráciami a diskotékami je vzdialené asi 1,5 km od hotela. Doprava autobusom na pláž sesterského hotela 'Elysee Beach' na pláži Kleopatra je k dispozícii.
Popis:
Hotel má 75 izieb a sú rozložené v dvoch 6 a 7 podlažných budovách. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, wifi v lobby zdarma, reštaurácia s vonkajšou terasou a TV kútikom. V areáli nájdete slnečnú terasu, snack bar pri bazéne a bazén s 2 malými šmykľavkami. Slnečníky, ležadlá a vankúše pri bazéne a na súkromnej pláži v sesterskom hoteli 'Elysee Beach' zadarmo.
Ubytovanie:
Moderné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušič vlasov, trezor, sat.TV, telefón, minibar, klimatizáciu a balkón.
Šport:
Stolný tenis, šípky, bocce; animácie. Za poplatok: masáže, sauna, hammam, biliard a vodné športy od miestnych poskytovatelov.
detský bazén, malé detské ihrisko a detský klub 4-11 rokov (v hlavnej sezóne).
Stravovanie:
All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje.
Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii.

Turecko

Turecko je štátom, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavostí. Svojou rozlohou súčasne zasahuje do juhovýchodnej Európy i Ázie a jeho prielivy Bospor a Dardanely spájajú Čierne a Egejské more. Z tohto dôvodu je tiež označované za bránu Orientu. Práve orientálna kultúra je lákadlom a motívom pre mnohých turistov na návštevu tejto destinácie. V Turecku sa rozprestierajú krásne pláže pri Stredozemnom mori, no zároveň je to aj krajina s bohatou históriou, ktorú dokumentujú početné antické pamiatky. Dovolenka v Turecku tak nemusí byť spojená len s odpočinkom na plážach. Môžete sa tu tiež vydať za poznávaním historických pamätihodností celosvetového významu alebo odhaliť prírodné bohatstvo hôr neďaleko pobrežia. Turecká klíma sa v lete vyznačuje veľmi horúcim počasím a v období od konca mája do októbra zaručuje príjemnú dovolenku pri mori. Turecko patrí medzi typické letecké destinácie a najobľúbenejšími letoviskami sú Alanya, Antalya, Side alebo všeobecne známa Turecká riviéra.

Hotely Alanya